Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09.06 16.30 elkajot?
#1
Też się zapytam czy byłby ktoś chętny? Tongue

PS wczesniej nie bardzo moge, ale później mi pasuje, więc ewentualnie mogę poczekać na kogoś Smile
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#2
Zwirek napisał(a):Też się zapytam czy byłby ktoś chętny? Tongue

PS wczesniej nie bardzo moge, ale później mi pasuje, więc ewentualnie mogę poczekać na kogoś Smile
- trochę za wcześnie , tak ok. 17.00 i to z dużym znakiem zapytania :mrgreen:
Pozdrawiam
Mariusz
Odpowiedz
#3
Żwirek, ta ja proponuję, żeby nie było dużych znaków zapytania ustawkę o 18 ale na ścieżce rowerowej naprzeciwko Grafa. Pojedziemy w drugim kierunku, niebieskim szlakiem Ciemięgi. Pojedziemy z tyłu przez Kalinę do Jakubowic i tam wbijemy na niebieski pieszy. Trasa na pół terenowa, na pół szosowa z niskim natężeniem ruchu.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
ok to niech będzie tak jak proponuje Jurek, ścieżka rowerowa koło grafa o 18(to może i Ty mariusz zdążysz?), a ja może teraz coś się ruszę pokręcić jakiś standardzik zalewowy o 15tej, więc jakby ktoś chciał się przyłączyć to piszcie, zajrzę przed wyjazdem.
Oczywiście koło grafa będę, o ile nie będzie padało, bo coś się tak trochę zapowiada lipnie :|
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#5
Widzę, że wróciłem pierwszy... mimo,że zabrałem się trochę przez przypadek, to nie żałuję.
Trasa dużo ciekawsza od tej dookoła zalewu, tempo spokojne i jak zwykle miłe towarzystwo.
Do następnego...
Odpowiedz
#6
Rzeczywiście, Jurka (yorki) złapałem jak znowu chciał jechać nad zalew :-D . Chyba niedługo będziemy zgłaszać ;-) wyjazdy bo dzisiaj był mały peleton. Zupełnie niespodziewanie na ustawce pojawiło się dziewięcioro osób. Piszę dziewięcioro, bo w ostatniej chwili pojawiła się Monika i uratowała ;-) i uratowała honor dziewczyn. Odkryliśmy nowe uroki starej trasy, zupełnie inaczej wyglądała ta trasa jak jechaliśmy w kwietniu. Wsztystkim wielkie dzięki za wspólny wypad. Zdjęcia juz za chwilę. A to zrzut trasy:
http://gpsies.com/map.do?fileId=eievqonkjloodtpi

Można oglądać zdjęcia w trybie; wyświetl mapę (link po prawej na dole jak klikniecie w album) Zdjęcia są przypisane do miejsca gdzie były robione.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#7
Ja również dziękuję. Niektórzy jeszcze pewnie Zalew objeżdżają, a niektórzy (m.in. ja :mrgreen: ) zrobili to przed ustawką pod Grafem.
Pozdrawiam
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#8
Dzięki za przejażdżkęSmile do kolejnego kręceniaWink
Odpowiedz
#9
haha wyszło miło Big Grin ja też wcześniej objechałem zalew, a teraz właśnie wróciłem z ponownego objazdu w drugą stronę Big Grin Dzięki Pani i Panom za naprawdę miłą wycieczkę Wink

i specjalne pozdrowienia dla Krzyśka i Bartka za ten drugi objazd zalewu Tongue
Oby więcej takich ustawek!
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#10
to mój pierwszy wypad z Wami, bardzo bardzo mi się podobało, ciesze się że się urwałem z pracy żeby zdążyć pod Grafa i wreszcie dołączyć do grupy.
dzięki chłopaki(Żwirek i kola) że zaczekaliście na mnie na Dąbrowie po tym jak się zakopałem w piachu Big Grin
Pozdro
Terenikiem to ciągnikiem.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości