Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-11.07 Mazovia 24h (Wieliszew)
#1
Witam

Jestem chętny wybrać się na tę imprezę, dobrze by było jakby znalazł się jeszcze jakiś chętny, bo jechać samemu na taki maraton to trochę na nic Wink Jadę kat. Solo, ale można też robić drużyny 2 i 4 osobowe i zmieniać się w zasadzie w dowolnym momencie Smile

Wyścig rozgrywany jest na pętli 16km sic! pętli MTB, na trasie oczywiście bufety, punkt, w którym można dokonać drobnych napraw sprzętu itd. Wpisowe do końca tego tygodnia 100zł, po tym terminie 120zł.

Wyścig dla prawdziwych przehardkorów, więc nie zdziwię się jeśli nikt się nie zgłosi Tongue

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
cze,
tu jest lista starowa : http://www.mazovia24h.pl/rejestracja24h ... tastartowa

jeszcze mnie na niej nie ma Wink)) i mojego koleżki też Wink))
można by się dogadać logistycznie Wink))

pisz na prv

pozdrawiam
robert
Odpowiedz
#3
...
Odpowiedz
#4
jasna sprawa Wink

no mam nadzieję na lepszą pogodę niż w Lublinie na Mazovii , hihihi

trzeba przekombinować datę wyjazdu , i zabezpieczenie gratów, i kilka innych rzeczy.

roberth
Odpowiedz
#5
I jak z tym wyjazdem ?Wink bo ja w sumie jestem ciekawe ilu was się zebrało i jak planujecie jechać?:>
Odpowiedz
#6
jest OK, przygotowania idą pełną parą....
- kolega KermitOZ, - nie wiem
- kolega haladinho, na 99 % NIE jedzie
- na liście startowej widzę Dariusza Otrębskiego z Lubelskiego Towarzystwa Cyklistów (jeśli kogoś przeoczyłem to przepraszam)
- ja z kolegą Michałem jedziemy w piątek (09-07-2010) z namiotem, jedzie z nami jeszcze jeden kolega , ale nie będzie uczestniczył

w razie czego mamy trochę miejsca na pace transita możemy jakieś graty zabrać ( rowery, namioty, paszę, Wink , etc ), w obie strony oczywiście ... możemy się jakoś umówić - zapraszam.. na prv.

pozdr
roberth
Odpowiedz
#7
Ja jednak nie jadę na Mazovię. Jestem zupełnie bez formy i nie będę miał żadnej przyjemności z udziału w tej imprezie. Tym, którzy się wybierają życzę powodzenia Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
roberth, i jak wam poszło ??Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości