Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
25.06, Plac Litewski - Masa Krytyczna
#1
Masa krytyczna już w najbliższy piątek. Proponuję taką trasę Smile Jeśli będziemy jechać takim tempem jak ostatnio to na 19:30 spokojnie powinniśmy być pod Ratuszem.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#2
Trasa całkiem całkiem, choć trochę zastanawiam się czy okolice Kazimierza Wielkiego/Glinianej nie będzie ciut wąsko. Tym bardziej, że tam lubią czasem samochody stać wzdłuż ulicy.

Tak czy siak trzeba się zebrać i pojechać Smile
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#3
Narutowicza to bym jechał prosto, bo ten wygibas to takie na siłę się pokazanie, a to dwa skręty w lewo, darowałbym sobie.
Odpowiedz
#4
A propos skrętów w lewo, nie wiem, czy nie okaże się niezbyt fajnym wyjazd z Glinianej w Nadbystrzycką. Zwykle w godzinach szczytu fragment Nadbystrzyckiej od polibudy do skrzyżowania Głęboka/Narutowicza jest mało przejezdny, ale w okolicach 18-19... warto by było zajechać tam i się przyjrzeć.
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#5
Nie trzeba. Bo mieszkam obok. Korek zależy od dnia. Nie wycelujesz czy akurat w piątek nie będzie korka. Bo czasem jest a czasem go nie ma. A jak zajedziesz i nie będzie?? to będziesz za przejazdem. Ja bym zostawił jak jest tylko zgadzam się z ta jazdą przez Szopena, a potem w Okopową i powrót w Narutowicza to nie bardzo.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#6
Jakby ktoś chciałby minimalną reklamę Masy to przedstawiam poniżej. Zrobione trochę na szybko i od niechcenia, więc mam nadzieję, że nie powstało coś w stylu "wieś tańczy i śpiewa". Jeśli uda mi się zdobyć jakieś zdjęcie DDR w Lublinie to być może zrobię 2. wersję. Wyrażam zgodę na publikowanie, a także modyfikację, także śmiało możecie wrzucać na różne portale społecznościowe.

Adresik:
http://zdjecia.securityhost.pl/masa1.jpg

Miniatura:
[Obrazek: masa2.jpg]
Odpowiedz
#7
Chyba Ci się miesiące pomyliły :mrgreen:
Odpowiedz
#8
maciek2610 napisał(a):Chyba Ci się miesiące pomyliły :mrgreen:
Rzeczywiście, mój błąd. Spróbuję przygotować nową wersję jak uzyskam zgodę na publikację zdjęcia.

Edytowałem:
Wrzucam nowy projekt, zrobione na szybko, ale może kogoś uda się tym zachęcić.
[Obrazek: masa4.jpg]

[Obrazek: masa10.jpg]

Wszystko dzięki uprzejmości użytkownika khan_tengri z forum SSC. Dlatego też do Niego proszę kierować prośby o wszelkie zmiany. Ja natomiast zezwalam na kopiowanie i rozpowszechnianie mego dzieła.
Odpowiedz
#9
Kermit super trasa!! Dobrze ,że pojedziemy przez Jana Pawła bo tam mieszkam :mrgreen: Na 100 % będę.
Odpowiedz
#10
http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640, ... gn=1078269

Podchwycili pomysł MK Smile
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości