Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04.07.2010, godz. 11:30, Sp. Pracy/Związkowa Wąwozy AD 2010
#71
Proponuje ogłosić konkurs z nagrodami - główna nagroda szybko biegający kot domowy sierściuch
:lol:
Sorry za off topic
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#72
Spoko to chyba będzie dobra impreza - wyścig o dachowca :-)
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#73
Tom, zdradziłeś nam chyba jedne z najwspanialszych miejsc jazdy terenowej w okolicach Lublina. Przyznam się, że nigdy tam nie jeździłem a byłem blisko. Moje fotki: http://picasaweb.google.pl/tomasz.tkt/201007Wawozy#
Miło nam, że Pani Natalia przyjechała aż z Grodu Kraka, żeby pojeździć z Rowerowym Lublinem :mrgreen:
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#74
Jeszcze w kwestii "przecinka" ;-)
Chyba funkcjonuje takie określenie na hardcorów - przecinaki (albo coś pokręciłem) No i w tym rozumieniu można by uznać związek Natalii z przecinkiem. :-D Bo jakoś inaczej nie mogę sobie wyobrazić.
A zdjęcia super. Miło było wrócić jeszcze do wczorajszej ustawki
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#75
Kilka zdjęć w GALERII. Niestety nie bardzo potrafiłem pogodzić rolę „przewodnika” i fotografa jednocześnie, więc jest to tylko taki sobie fragment wycieczki. Jurek ma już w tym duże doświadczenie, więc muszę się uczyć od najlepszych i pewnie to jeszcze troochę potrwa :-D
Na zdjęciach kolegów bardziej czuć klimat tej wycieczki, gratuluję.
Aha i to dopiero pierwsze moje „kroki” na tym aparacie, więc proszę o wyrozumiałość ;-)

PS
Cholera pomyliłem galerię, poprawię to w wolnej chwili.

[EDYTKA]

Zdjęcia już we właściwej galerii
Odpowiedz
#76
Tom, ale Twoje zdjęcia są opatrzone komentarzami co dodaje im uroku i niepowtarzalnego klimatu :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości