Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Camelbaki z Decathlonu
#1
Odwiedziłem ostatnio niebieski sklep i przyjrzałem się plecakom z bukłakami na wodę, ceny nie są odstraszające (w granicach 70-100zł), więc chciałbym zapytać Was, czy miał ktoś może taki plecak i jak on się sprawuje? Szczególnie chodzi mi o trwałość bukłaka (i czy np. nie zmienia mocno smaku i zapachu wody), wytrzymałość samego plecaka i to, czy nie przeszkadza w czasie jazdy ;-)
Na oku mam takie 2 modele:
http://www.decathlon.com.pl/PL/rockride ... -34944486/ - ~100zł
http://www.decathlon.com.pl/PL/rockride ... -34944276/ - ~70zł

Czekam też na ewentualne propozycje innych niewielkich plecaków z bukłakiem, z których jesteście zadowoleni.

Pozdrawiam
msl
god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
Odpowiedz
#2
mam ten za 70zł i nie narzekam jest lekki, wytrzymały, ma małe rozmiary a jednak możemy w niego sporo zapakować. Co do jakości (smaku) wody, to jak to bywa z butelki to to nie jest, ale jak mocno człowieka wysuszy to i z tego wypije. Zaznaczę że nie jestem bardzo zwolennikiem cameli, wolę bidon, jak jade gdzieś dalej to tylko z nich korzystam. A plecak sam w sobie jest bardzo dobry.
Odpowiedz
#3
podobnie jak kolega wyżej mam ten za ~70 zł, potwierdzam opinie przy czym ja do bukłaka nic nie mam bo dla mnie napój smaku nie zmienia, tylko, że ja do wody to zawsze ze dwie tabletki karnityny dorzucam
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#4
Cześć,
mam ten droższy model. Do samego plecaka nie mogę się przyczepić. Jest w miarę wygodny, ma pas piersiowy i biodrowy. Natomiast bukłak musiałem zmienić. Ustnik jest bardzo tandetny i po jednym sezonie używania zaczął cieknąć. Co prawda nie był łagodnie traktowany, ale spodziewałem się większej trwałości. Rurki mają nietypową średnicę i samego ustnika, lub zestawu rurka-ustnik nie da się dokupić (chyba że słabo szukałem).
Dodatkową wadą bukłaka jest wąski korek, który mocno utrudnia czyszczenie.
Teraz mam zamykany na szynębukłak source o pojemności 1,5 litra.
Może lepiej dołożyć te 6 dyszek i kupić coś markowego.
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#5
Dzięki za opinie. Przyjrzałem się ofercie plecaków Source i zastanawiam się, czy by nie kupić właśnie jednego z nich. Koszt będzie trochę większy, ale biorąc pod uwagę opinie Brania może to być bardziej opłacalne (lepiej zaprojektowany bukłak). Jeśli ktoś miałby jeszcze jakieś propozycje ciekawych plecaków z bukłakiem, niech napisze :-)
god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
Odpowiedz
#6
Jeśli chcesz zwiększyć budżet to trzeba wziąć pod uwagę zbierający b. dobre opinie głównie ze względu na system wentylacji pleców plecak firmy Deuter np. taki:
http://www.allegro.pl/item1094989576_oka..._nowy.html

Podobno w chłodne dni z tym plecakiem jest zimno w plecy tak dobra jest wentylacja Smile.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości