Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03.07.2010 S 10.10 PKP
#1
...
Odpowiedz
#2
Witaj haladinho jak bede mial sbote wolno to sie zjawie
Odpowiedz
#3
Patrzę na prognozy pogody i może lepiej wystartować tym pociągiem 7:38 i na bardzo spokojnie bez naginania w upale zrobić tą trasę? To tylko propozycja. Oczywiście wstępnie się piszę ;-)
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#4
haladinho napisał(a):...dystans około 90 km ...
Trasę przejechałem już dwa razy i za każdym razem było około 115 km.
Foty z ubiegłego roku TUTAJ

A TUTAJ nasze dyskusje na temat ubiegłorocznej wycieczki.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#5
...
Odpowiedz
#6
ArtiArt napisał(a):Trasę przejechałem już dwa razy i za każdym razem było około 115 km
ale to jest trasa w drugą stronę to będzie bliżej :-)
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#7
tkt napisał(a):ale to jest trasa w drugą stronę to będzie bliżej :-)

Za pierwszym razem jechałem w tę samą i było niestety więcej bo 118 ;-)

A co do trasy to jest naprawdę jak na nasze lubelskie warunki ciekawa i szczerze wam zazdroszczę ale niestety pojechać nie mogę. Więc róbcie koniecznie ciekawe foty oraz relację z wyprawy.
Jak sięgam pamięcią to nieciekawy jest pierwszy odcinek wzdłuż torów i tam miałem lekki wypadek. Gęste nieprzejezdne zarośla i dużo błota ale to było 3 lata temu więc może coś się poprawiło na lepsze
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz
#8
...
Odpowiedz
#9
ArtiArt, jest tam jakaś większa woda do wychlapania się po drodze? Duża kałuża też może być Smile
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#10
Jakieś tam stawy są, ale czy można się w nich wykąpać to nie wiem.
Pozdrawiam
ArtiArt
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości