Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
26.06.2010 Godz. 17.15 LKJ Krężnica przez Prawiedniki
#1
Nudzi mi się z Ifsonem wiec chcemy zrobić ustawkę. Robimy później żeby wszyscy mogli przyjechać. Cała trasa jest robiona przez Iwo wiec za jakiś czas się pojawi jak zrobi.
Odpowiedz
#2
Jaka trasa? :lol:
Nie ma żadnej trasy. Możemy jechac w stronę krężnicy.
Dajcie jakieś pomysły to można gdzieś pojechac.
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#3
No tak tak.. wezmę wezmę :-o
Można przejechac się lasem do prawiedników. Potem poleciec na krężnice i Dalej!!
Może wycieczka po starym lesie?
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#4
Powinienem się zjawić ja und szwagier mój, z tym, że z lasu zrezygnujemy i polecimy do Prawiednik szosą. Tak z głupia zapytam, ma ktoś ewentualnie pompkę do tych dziwnych szosowych cieniutkich wentyli? I czy mógłby ewentualnie ją wziąć? Tongue Po drodze zechcemy zajechać w razie czego do jakiegoś kompresora, więc możemy się parę minut spóźnić.
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#5
[quote="Harkonnen2"] dziwnych szosowych cieniutkich wentyli/quote]
Panie hodowco gronkowców, trzeba kupic w rowerowym reduktor do wentyli Presta za ok. 5 zł i wystarczy zwykła pompka na samochodowy zaworek.
Odpowiedz
#6
Nasadkę właśnie mamy, tylko coś nie bardzo moja pompa chce z nią współpracować Tongue No cóż, po drodze wpadniemy na jakąś stację i skorzystamy z usług kompresora.
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#7
Dzięki za jazdę.. Czekamy na fotografie z górki od Prawiedników.
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#8
Tempo lajcik zupełny. Harkonnen2 twój szwagier, powinien nie bać się jechać z nami dalby rade w teren. Nie masz się co bać jazdy zmami w terenie, dasz rade na tym co masz. Tylko spróbuj.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#9
Dzięki wszystkim za jazdę, było fajnie, a fotki są już na dysku i czekają na wrzucenie na picasę Smile Jak tylko się znajdą w miejscu właściwym linkę wrzucę. W kwestii terenu, to zgłuszę kajiego, żeby przyjechał do Lublę z terenowym rowerkiem i się ustawimy Smile
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#10
Fajnie było! Fajna droga. Szczególnie po lesie. Pokrzywy Większe od Wojtka 8-)
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości