Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bocialarka- szkiełko- naprawa
#1
Mam problem polegający na tym, że muszę naprawic bociankę. Ma ona zbite szkiełko, które oddziela odbłyśnik i diodę od tego co na zewnątrz. Mój pomysł na naprawę jest taki- wycięcie z pleksiglasu takiego krążka i wpasowanie go w miejsce zbitego szkiełka. Teoretycznie wydaje mi się, że jest to wykonalne, nie wiem jednak skąd miałbym wytrzasnąc pleksę. Może wiecie, gdzie to dostac?
Jeśli mielibyście inne sposób na naprawę bocianki to piszcie.
Dzięki z góry. :-D
Odpowiedz
#2
Dokupienie samego szkiełka może być problemem ale jak masz bocialarkę to skontaktuj się z Bocianem na forum światełka.pl
Powinien pomóc i wydaje mi się, że powinien mieć szkiełka w rozsądnej cenie.
Odpowiedz
#3
Wysłałem już jakiś czas temu maila Bocianowi ale nie odpowiedzia. No ale spróbuję jeszcze przez forum światełkowe, może to co da. Dzięki
Odpowiedz
#4
Na dealextreme masz kupę szkiełek i darmowa wysyłka. Swoją drogą bocian tę latarkę pewnie tam kupił i zmodował.
Odpowiedz
#5
No tak tylko, że na rzeczy z dealextreme się czeka od dwóch tyg. w górę, a przynajmniej nie słyszałem co by komuś szybciej coś doszło, a jak Bocian ma te szkiełka na stanie to kwestia kilku dni aby wysłał, więc ja bym się starał z nim kontaktować :-) będzie szybciej i mniej stresa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości