Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypad na GC
#31
niunia2101 napisał(a):Dzisiaj większość jedzie na ŚR więc dołącz do nas i jedź z nami.

Ale święto roweru nie jest na GC. Więc co mu z przejechania się?

Ja po ostatnim skakaniu w starym gaju doszedłem do wniosku że się wybiorę w końcu na GC coś poskakać, ale najpierw sprawdzę czy wszystko git z mostkiem i żebrami. No i muszę jeszcze jedną hopę oblatać w starym gaju bo mi cienko wychodzi.

BTW są tu jacyś budowniczy z łopatami? Bo w starym gaju trzeba dwie małe hopki poprawić, a mi się średnio widzi wieźć łopatę 30 km rowerem.
Odpowiedz
#32
Siemacie,
byliśmy dzisiaj na GC z kuzynami i musimy przyznać że ZAJEBIOZASmile
Troche straszyliście z tymi trasami aczkolwiek niektóre stepup'y robią wrażenieBig Grin ..tak samo ta skocznia o długości >5m Big Grin.
Generalnie każdą trasę można spokojnie przejechać choćby na zasadzie "tu się ominie" Big Grin

Dzięki ŚRu było mało ludzi więc spokojnie można było pojeździć i poznać trasy.

Jak dobrze pójdzie to będziemy tam znów w czwartekSmile

Pozdro!
.... puść te hebleeeeeeeeeeeee!
Odpowiedz
#33
to wpadnijcie na bikepark na janowskiej jak macie chęć poskakać ;-) ja niestety tam skoczyłem na jednej z największych wyskoczni no i połamałem rękę :-)
Odpowiedz
#34
hahaha ;D kaskader ;d
Odpowiedz
#35
LOL coś mi się nie chce wierzyć że chłopaki z LSFR się bawią w święto roweru... Po prostu tam ogólnie nie ma za bardzo ludzi. A jedzie ktoś zaraz gdzieś poskakać?
Odpowiedz
#36
No i jak z tym dzisiejszym wyjazdem? Wybiera sie ktos gdzies poskakac?
Odpowiedz
#37
właśnie skończyliśmy. Wyjechaliśmy o 9 rano. Bardzo mile spędzony czas na torze przy ul. janowskiej. Zdjęcia wstawi Jarek już niedługo
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#38
nom wrzuce fotki na jakis serwer i udostepnie linka ;p Ifson, kto wyjechal o 9 ten wyjechal ;p
Odpowiedz
#39
Hehe, Teraz wybraliśmy się jeszcze raz na Janowską z Kolegą Paweł1656 oraz Bananlol
Niezłe triki wyrabiali niektórzy tam użytkujący tor. Naprawdę nie złe. Później trzeba było przez kraty rowery brac bo afera była, że jacyś dwóch gnojków spadli z tego największego 8 metrowego Mosteczka dla Dirta. Pech :roll: Ale spoko było duzo ludzi Big Grin.
Najlepiej aby zobaczyc triki trzeba po 16 pojechac. A jak ktoś chce się wybrac aby solo pośmigac to zapraszamy około 9-10 rano i do popołudnia 8-)
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#40
A miałeś Iwo po mnie zadzwonić żebym pojechał z wami.
Sztukmistrze.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości