Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypad na GC
#1
Witam
Zalozylem ten temat ponieważ w nastpnym tygodniu wybieramy sie (tzn. ja, moj brat, i dwoch kuzynów) na gorki czechowskie poszalec troche, a ze bedziemy tam pierwszy raz (nowy teren itp.) szukam jakiejś obeznanej osoby w tamtych miejscach ktora zna ten teren i zna tam wszystkich powiem szczerze zeby nie dostać po mordzie ;D
licze na zainteresowanie moim postem Wink pisac na gg : 658448 Wink
pozdrawiam, Jarek
Odpowiedz
#2
Jeśli chodzi o znajomości to tam nie trzeba. Raczej nikt wam twarzy nie wyklepie.
Wybieracie się na Górki Czechowskie czy do lasku koło górek?
Sztukmistrze.pl
Odpowiedz
#3
własnie ja słyszałem tylko o słynnych górkach czechowskich, a co do tego lasku to nic mi o tym nie wiadomo, wiec szukam "przewodnika" Wink
Odpowiedz
#4
Ja mieszkam praktycznie przy samych górkach. Nie masz się czego bać, mimo że na Czechowie mieszka najwięcej ludzi to jest tu stosunkowo bezpiecznie. W lasku możesz spotkać jakiś pijaczków, ale to równe chłopaki są i nikogo nie zaczepiają. Chodzi im tylko o to, żeby swoje wypić i wrócić (ale pewnie znasz pijaczków ze swojej okolicy i wiesz jak to wygląda, nie ma się co ich bać). Swego czasu jakaś ekipa zrobiła w lasku (chodzi o tą część zadrzewioną) tor i trochę skakali po tych górkach, ale w końcu przestali się pojawiać i trochę pozarastało, ale możecie spróbować, tylko nie przyjeżdżać szosówką! Jeśli chodzi o tor do krosu to przydałoby się niezłe ogumienie, bo można wpaść w jakieś koleiny. Motocykli ostatnio tam mało (właścicielem jest teraz Echo i nie organizuje się na górkach żadnych imprez), dlatego ten tor też popadł nieco w ruinę. Jak chcesz jeszcze coś wiedzieć to pisz.
Odpowiedz
#5
hehe dobrze wiem jak to jest ze zgredzikami mam na wsi ich sporo Wink
a ta czesc tego lasu przy Solidarnosci to jest ten lasek właśnie?
Odpowiedz
#6
Tak, to ten kawałek. Niezbyt duży.
Odpowiedz
#7
aha no to juz mniej, wiecej sie orientuje
a ty byłbyś chetny na taki wypad? bo zawsze lepiej z osoba ktora zna ten teren Wink
Odpowiedz
#8
No ja tez mogę jechać jak mi Ivson rower pożyczy bo mój w końcu w serwisie (Wojtek pewnie zadowolony)
Sztukmistrze.pl
Odpowiedz
#9
Żeby nie zasyfiać tematu napisz mi PW kiedy będziecie się wybierać i jak będzie mi pasować to mogę z Wami podjechać, ale z moim bieżnikiem na oponach mogę, co najwyżej za fotografa robićSmile
Odpowiedz
#10
kub_pec, erykko, macie moje gg napiszcie mi i bedziemy w kontakcie Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości