Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piłka nożna vol. 8
#1
To jak gramy w tym tygodniu??
Odpowiedz
#2
chętnie, termin obojętny, aby było gdzie grać.
Piotrek.
Odpowiedz
#3
no gramy dzisiaj na orliku gadałem dzisiaj z tym cieciem i musi ktos kto ma czas przyhsc o godz 14 55 na orlika i potwierdzic bo ja sie nie wyrobie raczej wiec wystarczy powiedziec ze z rana ktos byl i potwierdzic i gramy o 16 wiec niech gtroche ludzi przyjdzie i zeby reszta juz 15 30 byla
Odpowiedz
#4
ok, niech patkos podskoczy o 14.50, ja podaje i też spróbuję być na 15 pod orlikiem i zagadać.
Piotrek.
Odpowiedz
#5
Mnie dzisiaj nie będzie za to jutro bym zagrał tak samo patkos poprostu dzisiaj nam nie pasuje i nie wiem czy wogule będzie skład. Jeżeli chcecie jutro to napiszcie
Odpowiedz
#6
no widze ze dzisiaj nic nie wyszlo ja wpadlem 15 55 i nic wszysyc ktorzy sie deklaruja ze jutro beda niech sie wpisza i 2 osoby ktore bede o 15 reszta 15 30 bo inaczej nie wynajmiemy ja bede jutro o 15
Odpowiedz
#7
byłem rowerem o 14.50 i powiedziałem ze skład będzie, potem załątwilem kilka spraw i wróciłem kolo 15.40 poczekałem do 15.50-15.55. Odjechałem, ponieważ żadnej osoby nie było. Guninho musieliśmy sie minąć.
Piotrek.
Odpowiedz
#8
Niech się wpisują osoby które będą na 100% jak będzie mniej niż 8 osób to nawet nie idziemy
Odpowiedz
#9
...
Odpowiedz
#10
to bądzcie dzisiaj. Piotrek wpadniesz o 15 to zamówimy? Ja wezmę jeszcze dwie osoby może. Niech każdy kogoś dobierze i będzie skład. O 15 30 wszyscy maja być
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości