Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 lipca - XVII święto roweru
#11
Seb zaprpoponowal taka trase: http://www.bikemap.net/route/568271 , ale ta omija nasotow, natomiast jest sprawdzona. Ale jesli mozna to samo powiedziec o jakiejs innej trasie, to mozna sie nad tym zastanowicWink

Moze rano bede mial wiecej sily, dzisiaj juz nie wyrabiam.
Odpowiedz
#12
mariox napisał(a):Moim zdaniem trzeba jechać przez Nasutów, tam jest punkt kontrolny, na wejście załapiemy parę kilometrów Wink
A to da się bez rejestracji zdobyć pieczątkę, jeżeli się jedzie dopiero do Lubartowa?

Moja trasa dojazdowa do Lubartowa w ogóle omija tereny po których będą jeździć niedzielni rowerzyści na ŚRL zwłaszcza Nasutów :-)

Dobra Święto Roweru tuż tuż, nikt nie deklaruje na żaden wyjazd i tylko się wszyscy tajniaczą z dojazdem na miejsce więc ja wyjeżdżam około godziny 9.00 miejsce zbiórki stary most na kalinie :-)
Z tego miejsca jadę trasą podaną przeze mnie do Lubartowa i na miejscu szybka rejestracja i lecę na trasę trzecią przez KPK potem się zobaczy :-)
Odpowiedz
#13
Ja bym przystawal przy trasie Seba, ale wyjazd o 9.
Odpowiedz
#14
A ja bym wolał bardziej asfaltami niż wertepami :mrgreen:
I też na 9.
I na miejsce zbiórki wybrałbym Związkową.
Ale dostosuję się do większości.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#15
też bym obstawiła bardziej asfaltami niż wertepami bo wtedy mogłabym jechać a już baaardzo zatęskniłam za jazdą z Wami Smile
Odpowiedz
#16
No co do godziny to jeszcze można ze mną negocjować :-) ale co do zmiany trasy niestety już nie, po za tym trasa, którą podałem w większości prowadzi normalnymi drogami tudzież ścieżkami leśnymi.
Proszę nie narzekać, bo ja nie jestem instytucją państwową na którą się narzeka :-)
Po za tym chcę się troszkę wyspać, zagłosować i dopiero pojechać na Lubartów...

Jak wam nie pasuje moja trasa trudno się mówi, każdy dojedzie jak zechce :-) ja zamierzam nowe tereny explorować :-)

Tak w sumie to nikt się nie zadeklarował, że jedzie ze mną, więc nie mam podstaw aby zmieniać miejsce czy termin ustawki, nikt nie przyjedzie-jadę sam po prostu.
Kamil naprawdę chcesz wystartować o 9.00??
Odpowiedz
#17
Mogłabym się zabrać z Wami? Smile
Odpowiedz
#18
Seb napisał(a):Kamil naprawdę chcesz wystartować o 9.00??
Bardziej ja niż On, On ma kawałek do miejsca ustawki Wink
Seb napisał(a):Proszę nie narzekać, bo ja nie jestem instytucją państwową na którą się narzeka
Nikt nie narzeka Wink Każdemu może się hak urwać w trasie, lepiej żyć z Tobą w zgodzie Wink
Seb napisał(a):ak wam nie pasuje moja trasa trudno się mówi, każdy dojedzie jak zechce
Nie bierz tego do siebie Wink

Na poprzednie ŚR pojechaliśmy większą grupą, a potem na pierwszej pętli się podzieliliśmy, na tyle skutecznie, że do Lublina wracaliśmy z Kamilem we dwóch. Jak znów się podzielimy to nie będzie tragedii przecież.
Beata napisał(a):Mogłabym się zabrać z Wami? Smile
A sądzisz, że jest coś, co by uniemożliwiało Ci zabranie się z nami?
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#19
No upewniam się tylko bo jakoś mało przekonywujący Kamil był :-D
No dobra:
UWAGA ZMIANA GODZINY WYJAZDU NA ŚRwL NA GODZINĘ 9.00

Beata zapraszamy, tylko zmieniła się godzina startu :-)
Odpowiedz
#20
Mam takie pytanie: Ten stary most na kalinie to w którym jest miejscu? Nie za bardzo się orientuje.
Sztukmistrze.pl
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości