Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 lipca - XVII święto roweru
#1
Miejsce: stary most na Kalinowszczyznie
Godzina: 9:00
tempo: lajt
Szef: Seb Tongue


----------------------------------------------------

Witam.
Na forum jest temat, ale nikt go tak nie zauwazy, takze daje tutaj ;-)

Impreza odbedzie sie 4 lipca 2010, to jest niedziela.

Oficjalna strona imprezy:
http://www.swietoroweru.pl/


W zeszlym roku ruszalismy z skrzyzowania Związkowa - Sp. Pracy. o godzinie 10(choc pewna grupa dziwnych ludzi wyruszyla o 8 Tongue).
Sprawa Jurka... tak, a wiec potrzebujemy Jurka i mozna jechacWink

ZapraszamTongue

PS: od razu zostawiam moj numer telefonu
751270808

PS2: Grzesiek, nie banuj;p
Odpowiedz
#2
Kamil napisał(a):Sprawa Jurka... tak, a wiec potrzebujemy Jurka i mozna jechacWink

Tylko że Jurek zadeklarował chęć uczestnictwa w imprezie alternatywnej :/
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#3
Heh, no wlasnie widze, ze zainteresowanie swietem roweru jest takie sobie. Ale damy rade, rok temu dalismy to i teraz damyTongue Chodzi mi tutaj o dojechanie do Lubartowa jakas przyjemna trasa, a nie glowna z spalinami.

Mariusz, jak rozumiem - Ty jedziesz?Tongue
Odpowiedz
#4
Kamil napisał(a):Mariusz, jak rozumiem - Ty jedziesz?Tongue
Jadę na 99%. Tylko może jakoś by się wcześniej wyjechało? I zagłosować trzeba z rańca.

Kamil napisał(a):Chodzi mi tutaj o dojechanie do Lubartowa jakas przyjemna trasa, a nie glowna z spalinami.
Oj, nie przesadzaj, nie było tak strasznie, w niedzielę mniejszy ruch jest :mrgreen:
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#5
Ja jestem gluchy czlowiek i jak tiry jada obok, to kiepsko mi sie rozmawia^^

Jesli wola, to mozna i z ranca, choc jak dla mnie 10 jest w sam razTongue, ale o 2, czy 3 kwadranse eq. mozna przesunacWink
Odpowiedz
#6
Ja bym wyjechał o 9. Wiem, że masz kawałek, ale co będziesz spał w taki piękny niedzielny poranek Big Grin
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#7
Jak ja bede wstawal, to do poranka bedzie jeszcze dluugo;p ale i na 8 kiedys pedzilem do lublinaTongue
Tylko zeby wiecej osob sie zdeklarowalo, w zeszlym roku calkiem ladna ekipa jechala.
Odpowiedz
#8
Wybieram się :-) nie wiem jeszcze kiedy ale się wybieram i pewnie jakąś własną trasą pojadę :-)

Kamil jak nas poprowadzisz jakimiś fajnymi szlakami to z chęcią pojadę rowerem z Tobą :-)
Odpowiedz
#9
Moim zdaniem trzeba jechać przez Nasutów, tam jest punkt kontrolny, na wejście załapiemy parę kilometrów Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#10
mariox, ma rację. Ciekawa trasa teren i asfalt. W niedzielę Jurek poprowadził nas tą trasą na piknik, który organizowała Monika.

A tutaj mapka trasy:
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości