Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10 lipca 2010 - Niedrzwica, Borzechow - NIEAKTUALNE
#1
Witam.

Planowalem zrobic ustawke w ta sobote, ale jak widze juz cos jest, tazke od razu rezerwuje nastepna.

Moja propozycja:
Spotykamy sie przy LKJ, nastepnie jedziemy w strone szlaku lublin-niedrzwica i jedziemy tym szlakiem do Niedrzwicy, zjezdzamy z niego i pedalujemy w strone Borzechowa moimi trasami, nastepnie mozemy pojechac dalej i zrobic kolo po kilku miejscowosciach.

Powrot:
Wrocic mozna tym samym szlakiem, ale np. podlaczajac sie do neigo w calkiem innym miejscu. Jest tez boczna trasa do Twojaczkowic po drugiej stronie 19, nie wiem natomiast jak to jest dalej - trojaczkowice-lublin, ale moge to sprawdzic.

Cel:
Skoro sobotnia ustawka, to pasowaloby miec jakis cel wyprawy tak dla picu. Mozemy wpasc na rogaliki do pobliskiej piekarni, do mnie, ale mam balagan^^, albo po prostu zatrzymamy sie w jakims przyjemnym cichym miejscu i odpoczac troche, przed dalsza jadna przy wodzie i bananachWink

To chyba tyle... Zapraszam. ;-)

PS: od razu zostawiam moj numer telefonu
751270808
Odpowiedz
#2
Kiedys zrobilem ustawke na Borzechow o 18Tongue kiepsko to wyszlo, ale jakos sie udalo, to nie az tak daleko - godzina wyjazdu moze byc pozniejszaWink

Co do mapki, znajde potem jakas strone, na ktorej mozna narysowac i podam. Narazie lece na rowerWink
Odpowiedz
#3
maps.google.pl, tylko trzeba sobie konto założyć Tongue

A zgodnie z tematem, to jestem zainteresowany. Jak rozumiem tempo lajtowo-turystyczne? No i najchętniej jednak bym godzinę jakąś "stosunkowo wczesną" wolał (czyt. 7-9).
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#4
teren/asfalt? da rade z pasażerem w foteliku przejechać? ile km w sumie planujesz?
Odpowiedz
#5
Konto chyba mam - mam maila na gmailu. Dalem wyznaczanie trasy z kilkoma celami podrozy, tak to sie robi? Niestety mapy google sa takie sobie, to co wszyszlo nijak ma sie do tego co mamy przejechac.
http://ifotos.pl/zobacz/zrzutekra_espxew.png/

Tempo lajtowe, na wozeniu dzieci sie nie znam, ale tempo na prawde bedzie dla wszystkich.

Ja proponuje godzine 9, nie wczesniej.

PS: Aha... pytanie o teren. Ostrej jazdy przez las nei planuje, ale pojawia sie polne drogi lepszej lub gorszej jakosci.
Odpowiedz
#6
Sobota zbliza sie wielkimi krokami;p zapraszamWink
Odpowiedz
#7
Chyba konkurencyjna Ciemięgowo-Nałęczowsko-Wojciechowska ustawka psuje koniunkturę Wink Swoją drogą zastanawiam się, czy z Borzechowa, nie warto by było śmignąć dodatkowe parenaście kilometrów do Wojciechowa na tę imprezkę kowalską?
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#8
Zmień datę w temacie ;-)
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#9
Przepraszam was dobrzy ludzie, ale w sobote mam gosci i nie bede mogl wyjsc na rower.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości