Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[13.06] Dzień sportu na globusie
#21
Zdjęcia już widze są dodane ale dla tych co nie wiedzą gdzie szukać link Wink http://picasaweb.google.pl/rowerowylublin.org/
Odpowiedz
#22
Dzięki wszystkim za wspólną jazdę. Lecę się suszyć :mrgreen:
Pozdro
[Obrazek: u4655y2009v4.gif]
Odpowiedz
#23
Jak ktoś ma nasza-klasę to zapraszamWink pm z danymi i zaproszenie wyślę Wink
Odpowiedz
#24
hehe no to fajnie Big Grin a jak koszulki, jakieś trykoty, czy zwykłe tshirty? Tongue
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#25
zwykłe tshirty :-|
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#26
Nie zapominajcie o super, ekstra, wypasionych odblaskowych opaskach :mrgreen:
[Obrazek: u4655y2009v4.gif]
Odpowiedz
#27
No biednie trochę było. Piasecki zachował się jak w ub. roku panienki na etapie kończącym się w Lublinie i zwyczajnie wykręcił się z jazdy. Trzeba było więc wziąć sprawy w swoje ręce ;D a później nogi i pokręcić razem, bo zebrała się pokaźna ekipa Smile No i pojechaliśmy na tamę. Generalnie to na Globusie stawiło się kilkanaście osób, z Forum było nas chyba 12 Big Grin a resztę można policzyć na palcach jednej ręki hehe.

Jeśli chodzi o koszulki to niczego poza t-shirtami nie można było się spodziewać, ale po co pisać o jakichś innych gadżetach czy czymś takim, skoro i tak ich nie było. Zwykła ściema. A superwymiatające opaski dostaliśmy akurat nie od ekipy Langa. Zapytałem się grzecznie pań milicjantek Wink czy dostaniemy i bez większych problemów każdy kto chciał to dostał. I za to dzięki stróżkom? prawa. Tylko pan z patrolu rowerowego nie dał mi kajta na swoim bajku, ale trudno, i tak mają kiepskie fury ;D

pOZBig Grinrower
Grzesiek
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#28
Ja dodam od siebie fotke ze skrzyżowania Wink

[Obrazek: dscf1404.th.jpg]


Dzięki za wspólną jazde.
Odpowiedz
#29
ooo wiem kto robił fotkę aa nawet nie wiem ,że jest moim imiennikiem Wink ja też podziękuję szczególnie Grześkowi i koledze który dawał zmiany pod koniec Wink
Odpowiedz
#30
Spoko velverne, dobry pociąg trzeba dobrze napędzać Big Grin To ja Tobie dziękuję za info o imprezie Smile

Fotka od Pawła już w naszej galerii Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości