Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
600km w 24h
#21
Ej, przeczytałem na forum szosowym ze Lublin odpadł.Co jest panowie?Nie jedziecie ze mną ?Dlaczego muszę się o takich rzeczach dowiadywać z innych źródeł ?Wewi, napisz mi o co chodzi.
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz
#22
Ja wstępnie zdeklarowałem się po telefonie od Wieśka. Szczerze to myślałem, że imprezka ta jest pod koniec sierpnia. Teraz widzę, że to koniec lipca - co dla mnie stanowi szlaban - bo będe po urlopie i w nocy maratonu mam dyżur. Z uwagi na urlopy nie do zamiany :-( Także ja odpuszczam, a Wiesiek nie wiem - beze mnie raczej nie pojedzie. Pisze się na 600 km w 2011 na naszej lubelszczyźnie. Pzdr
Odpowiedz
#23
Lublin poległ......
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz
#24
Maraton Gliwicki 600km/24h zakończył się sukcesem.
Jedenastu twardzieli walczyło z aurą i z samym sobą.
Wielkie słowa uznania i gratulacje od ludzi pozytywnie uzależnionych od roweru.
Pozdrawiam i podaję linka do strony.
http://www.dziennikzachodni.pl/stronagl ... material_1
Odpowiedz
#25
Pogoda ich nie rozpieszczała, na dzień dobry deszcz, potem mgły.Pomimo "pewnego" niesmaku gratuluję chłopakom wyczynu.Zwłaszcza Jarkowi Kędziorkowi.Najpierw 800 km, potem 600 km , a na Imagis Cup na tandemie 1008 km będzie robił.Dobrze że go poznam na Imagis Cup w tym roku bo co jak co, ale chcę gościowi rękę uścisnąć.
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz
#26
http://picasaweb.google.com/SproS666/60 ... iwice2010#
Odpowiedz
#27
Zdjęcia super.Cieszę się że się chłopakom udało.Może to zabrzmi dziwnie ale byłem z nimi myślami i z niecierpliwością czekałem na jakąś wzmiankę na temat tego maratonu.Kurczę,zdjęcia z pierwszego postoju mnie rozwaliły.Wygląda to wszystko jak wycieczka jakaś lub inna rekreacja.Pluję sobie w brodę teraz że nie zdecydowałem się jechać z wami.Obiecuję że w ramach pokuty odprawię jakiś rytualny samogwałt Big Grin.
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości