Agony   10-07-2010, 12:10
#1
Szlak ten zaczyna się i kończy w Krzczonowie (Krzczonów - Sobieska Wola - Olchowiec - Gorzków - Bazar - Hodyłówka - Krzczonów).

Oznaczony jest kolorem zielonym. Co do oznaczenia trasy. Dobrze jest tylko w okolicach Krzczonowa, a później z kilometra na kilometr jest tylko gorzej. Na 3 czy 4 skrzyżowaniach nie ma tabliczki, że trzeba skręcić Confusedhock: . Na niektórych odcinkach dość rzadko namalowane są oznaczenia czy postawione tabliczki. Dlatego dadam mapke:

http://www.bikemap.net/route/584071#lat ... =13&type=2

W przypływie czasu mógłbym przejechać tą trase z posiadaczem GPS-u (to z tego powodu, że mapka nie jest doskonała np odcinek Tokarówka -> Siniec. Zabrakło mi też 2 km. Szlak liczy 54, a na mapce wyszło 52 Undecided ). Inni chętni, jeśli by tacy byli, też będą milewidziani.

Koniec z narzekaniem, bo trasa jest bardzo przyjemna i to dla każdego :-) . Szlak jest pagórkowaty i cały czas albo pnie się do góry albo opada w dół (i nie przesadze jeśli napisze, że nie wiem czy było z 8 km po płaskim). Znajdą tu dla siebie coś rowerzyści nastawieni turystycznie - widoki, dworek i kościół w Bazarze, rezerwat "Las Królewski". Jak i hardcorowcy, którzy lublą ponaku...ać na interwałowej trasie. Np podjazdy z Gorzkowa w stronę Częstoborowic czy z Bazaru pod Hodyłówke są treściwe. Naprawde polecam do treningu, sprawdziłem na sobie. 2 pętle mocnym tempem i człowiek jest tak przyjemnie zmęczony...

Nawierzchnia: Na trasie są 2 krótkie (2-3 km) odcinki po polnych drogach. Poza tym asfalt. Na niektórych odcinkach to co się kiedyś asfaltem nazywało Undecided . Dlatego szlak radze przejechać góralem/ trekingiem. Co do ruchu samochodawego. Jest praktycznie zerowy. No chyba że natrafimy na "dzień dyszla" w Krzczonowie (dzień targowy).

Podsumowując szlak jest super dla każdego :-D . Pozdrawiam.

Come To The Dark Side! We Have Cookies!
filozof   02-05-2011, 16:57
#2
Święto dyszla w Krzczonowie to każdy piątek (tak jeśli ktoś chciałby omijać Tongue)
Wybierałem się na ten szlak i nigdy nie mogłem znaleźć czasu. Chyba w końcu pojadę i złapię ślad GPS.
Jurek S   02-05-2011, 20:50
#3
Czy droga z Krzczonowa do Tokarówki jest zrobiona? Jakiś czas temu był tam koszmarny asfalt.

Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Agony   03-05-2011, 11:00
#4
Byłem tam tydzień temu. Od Krzczonowa do Sobieskiej Woli jest znośnie, ale w samej Sobieskiej Woli to już tragedia. Na początku podjazdu do Tokarówki są tylko pozostałości po asfalcie, ale im wyżej tym lepsza nawierzchnia.

Come To The Dark Side! We Have Cookies!
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.