Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rajd rowerowy, 17.07.2010r. (sobota)
#1
Zapraszam na rajd rowerowy "Kraina poetów- Bronisława Pietraka i Jana Pocka"
Jest to impreza o nastawieniu rekreacyjno- krajoznawczym, a więc niewielkie tempo+ ciekawostki o napotkanych obiektach, miejscach, ludziach z nimi związanych- szczególnie poetach ludowych.

Rajd odbędzie się w sobotę, 17-go lipca 2010r.
Start 10.00 spod UGminy Garbów i Markuszów (do wyboru :-> )
Można dojechać także z przewodnikiem (czyli... ze mną :-) ) z Lublina- zbiórka 8.00 przed Muzeum Wsi Lubelskiej (Skansenem).

W trakcie rajdu popas przy dworze w Bronicach. także na zakończenie przewidziano poczęstunek.

Garść szczegółów na stronach:
www.juraszewski.pl
www.garbow.pl
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz
#2
A z Markuszowa jak wyjazd? SmileJa się piszę wstępnieSmile Przecież to moje okolice. Na stronie gminy Garbów jest zapisane , iż trzeba się zapisać wcześniej Czy to konieczność?
Odpowiedz
#3
Michal napisał(a):Na stronie gminy Garbów jest zapisane , iż trzeba się zapisać wcześniej Czy to konieczność?
Właśnie skończyłem rozmawiać z Panią z gminy. Wydaje się, że zapisy nie są konieczne, ale zapisują dane kto, skąd będzie jechał - chodzi chyba tylko o to, żeby się nie obudzili z ręką w nocniku przy poczęstunkach.

Ja się zapisałem. Będę jechał z Lublina.
Pozdro.
Odpowiedz
#4
Czyli jak ja jade z Garbowa nie jest to konieczne?Smile
Odpowiedz
#5
Z Garbowa też się trzeba zapisać, bo niektórzy jadą z Markuszowa, może też chodzić o zabezpieczenie trasy i uczestników. Sam rozumiesz, impreza masowa - musi być jakaś ochrona, więc chcą mieć orientacyjną liczbę uczestników.
Z drugiej strony, jak ktoś się wbije w grupę na trasie, to i tak tego nie sprawdzą, ale poinformować ich warto, szczególnie, że telefon nie trwa długo; ca. 1 minuta.
Odpowiedz
#6
Jak dzwoniłem chodzi o orientacyjna ilość osób. Nie zapisywałem się bo nie było takiej potrzeby ale się zgłosiłem.To do sobotySmile
Odpowiedz
#7
Zgłoszenie- zapis (jak zwał, tak zwał) bardzo mile widziane i wskazane :-D . Pozwalają przygotować się należycie na każdego uczestnika, i jednocześnie nie wywalać pieniędzy w błoto.

Pozwalają także dograć całość; np. jeśli nikt nie zgłosi się na wyjazd z Lublina, przewodnik nie stawi się pod skansenem.
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz
#8
Dzięki za dziś. Było miło i widokowo także nieźle .Szkoda ze tak kameralnie ale impreza nie była nagłośniona bardzo.
Odpowiedz
#9
Dzięki wszystkim za udział!

Dziękuję także za odważną decyzję- po pagórkowatym terenie, w tak ekstremalnych termicznie warunkach tylko twardziele zdecydowali się przejechać :-)

Dzięki za mile spędzony dzień. Do zobaczenia na kolejnym rajdzie- szlaku (może już jutro? :-) )
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz
#10
Wczoraj tak ze Sławkiem rozmawiałem i doszliśmy do wniosku aby zrobić ustawke do Kazika przez Nałęczów z noclegiem w Bronicach. Nocleg 100 zł od 8 osób. A można tam fajna imprezę integracyjna zrobićSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości