Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tani i solidny przegląd rowera.
#11
po 500km przez 3 lata to tam za bardzo chyba nic nie popsułeś Smile ja dużo nie jeździłam jeszcze na nowym rowerze ale 500 to mam po 3 mies Smile dobrze napisałeś czy jeszcze jedno "0" uciekło? Smile
Odpowiedz
#12
mi łożysko poszło - jedno ślizgowe w tylnej piaście po 5k km, no ale ganiałem w zimie więc mogło - koszt 15 zł w IR wymienione przy przeglądzie za 80 w inżynierii, no ale czy ty masz tam łożyska maszynowe czy rozleciała ci się bieżnia pod wiankiem to już do oceny po rozebraniu
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#13
Jak to łożysko ślizgowe w piaście? Jesteś pewny?
Odpowiedz
#14
Napisałem dobrze, ale nie wiem w sumie... ;P km szybko lecą, ale na pewno nie więcej jak 1000 :p
Odpowiedz
#15
wydaje mi się że tak - chodzi o łożysko pod bębenkiem
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#16
A racja.. Zwracam honor. Mavic np daje takie łożyska w bębenkach... i często są one powodem problemów.

Za ślizgowymi nie przepadam odkąd się zużyły takowe w zawieszeniu mojego Coilera (te w pobliżu osi koła). 4 tuleje z tworzywa z kołnieżami i 2 tuleje stalowe (może tam jakieś dodatki teflonu są żeby lżej chodziły, ale gołym okiem nic nie zauważyłem.
Ciężko je dostać oddzielnie a komplet łożysk i śrub mnie wyniósł 450 zł (albo 470, bo już nie pamiętam), przy czym łożyska toczne były z bardzo dobrej firmy - Enduro. Niemniej jednak pozostałe łożyska nie miały wcale luzu więc zmieniać ich nie było sensu. Taki komplecik powinien kosztować max 150-200 zł (zważywszy na 8 łożysk Enduro, kilka śrub stalowych, kilka tulei aluminiowych i takich z tworzywa i no te nieszczęsne ślizgowe).

Wracając do tematu... Może się komuś przyda. Bike Boys na ulotce pisali że przegląd u nich kosztuje 50 zł.
Odpowiedz
#17
Gdzie są Bike Boys:>
Podpisu brak
Odpowiedz
#18
erczy napisał(a):Gdzie są Bike Boys:>

Ul. Głęboka 60, tutaj cały temat o ich sklepie.
god@localhost# killall animals && killall people && umount /dev/world && halt
Odpowiedz
#19
Aa to wiem który, dzięki.
Podpisu brak
Odpowiedz
#20
Odświeżę temat. Ostatnio na forumszosowym.pl znalazłem taki nie za ciekawy wątek o serwisie na Cyruliczej. Jak do tej pory wszyscy chwalili ,ja równiez byłem zadowolony to po przeczytaniu tego mam mieszane uczucia. Undecided
http://www.forumszosowe.org/viewtopic.p ... pecialized
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości