Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
navibike
#1
Jak w temacie, proszę o opis, recenzje na temat:

http://www.navibike.pl/

Pozdrawiam.
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz
#2
A do jakich telefonów to w ogóle jest?
Odpowiedz
#3
Kuba napisał(a):A do jakich telefonów to w ogóle jest?

"Program działa na Smartfonach wyposażonych w moduł GPS. Sprawdzony na Smartfonach Blackberry"

Cytat z maila rejestracyjnego od NaviBike :-D
Odpowiedz
#4
Czyli działa toto na javie tylko? Bo ja mam smartfone'a z GPSem ale niestety z jabłkiem i chciałem wiedzieć czy może akurat ktoś szykuje wersję pod jabłka.
Odpowiedz
#5
Kuba napisał(a):Czyli działa toto na javie tylko? Bo ja mam smartfone'a z GPSem ale niestety z jabłkiem i chciałem wiedzieć czy może akurat ktoś szykuje wersję pod jabłka.

Zawsze możesz spróbować, darmowa rejestracja wysyłają Ci linka z programem i hasłem. Może pociągnie :-D a jak nie to wywalisz.
Odpowiedz
#6
Kuba napisał(a):Czyli działa toto na javie tylko? Bo ja mam smartfone'a z GPSem ale niestety z jabłkiem i chciałem wiedzieć czy może akurat ktoś szykuje wersję pod jabłka.

Kuba w sumie temat nie na forum ale ... JailBrake późnij hackulo.us jako repozytorium i jedziesz z czym chcesz i gdzie chcesz :-> W razie problemów zapraszam Jabłkuje od samego początku kiedy zasypali tym Polskę :!:

Tak jako zajawka BikeMate ;-)
Odpowiedz
#7
Może się w końcu zdecyduje na jb, ale mam opory bo już 2 razy mi padł system w jabolu i raz przez to szedł do serwisu, bo się nic nie dało zrobić.
Odpowiedz
#8
Brak decyzji w tym temacie to stanie w miejscu a co to oznacza sam na pewno wiesz, jeśli masz jakieś wątpliwości daj znać zobaczymy co da się zrobić. Bo są pewne niuanse, które mogły spowodować pad systemu w Twoim Jabłku ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości