rafi2412   15-07-2010, 13:19
#1
Czy ma ktoś może mapkę Lubelszczyzny na której są zaznaczone wszystkie szlaki i ścieżki rowerowe?? Smile
mamut77   15-07-2010, 13:52
#2
Takie rzeczy to tylko w Erze :mrgreen: .

Spraw sobie takie mapy:
http://www.cartomedia.pl/regio3.php
nr katalogowy 354 i 355, mniej więcej w 2/3 wysokości strony.
Można kupić w Empiku.
Wszystkich szlaków pewnie nie będzie... ale tych, które są, powinno wystarczyć :mrgreen: .
kenubi   15-07-2010, 14:36
#3
W zasadzie moglibyśmy sobie zrobić.
Te ścieżki w lublinie pozaznaczałem na googlowej mapie i jakoś strasznej roboty przy tym nie było - a ostatnio patrzę a tu 39000 wyświetleń(!) i nawet ktoś podziękował.
Właśnie przed godziną dostałem* z Ery Smile) telefon z GPSem to może trochę skataloguję? (może ustawki?).

* oczywiście nie w tej cenie co na stronie 138 i nie tej z cennika do taryfy 238 tylko 248 netto i z abonamentem (Nowa Firma 60 za 30netto a nie 25) - którego nie sposób znaleźć w cennikach na stronie. Tak tak, takie rzeczy to tylko w Erze Sad psia ich ..
Harkonnen2   15-07-2010, 14:55
#4
mamut77 napisał(a):Spraw sobie takie mapy: http://www.cartomedia.pl/regio3.php

Mapy okolic Lublina 1:50000 i sporo innych też można kupić w Loit na starówce.

edit:

Polecam też mapy i skany map topograficznych oraz ortofotomapy ze strony http://maps.geoportal.gov.pl/ Takich fotek Lublina i okolic nie znajdziesz nawet na googlemaps Tongue

Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
mamut77   15-07-2010, 15:58
#5
Kenubi, możnaby polatać z gps-em po szlakach. Nawet po tych krótkich i bliskich, może to pomoże w przyszłości jakiemuś niedzielnemu turyście. Do dziś zastanawiam się, jakim cudem tacy fajni rowerowi turyści spotkani w zeszłym roku, korzystając ze szlaku żółtego pieszego, zabłądzili w lesie w okolicy Mętowa...( :?: :?: )

Fajnie byłoby też objechać ten żółty, który "rozpracowywaliśmy" w innym wątku.

Znaczy chciałem powiedzieć, ja się piszę na coś takiego. Wezmę może aparat, trzasnę fotki, będą ilustracje do mapki :-P .
Tyle że bez miotacza ognia przeciwko komarom nie idę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: . Ostatniej niedzieli odniosłem wrażenie, że dranie atakują w zorganizowanych eskadrach, z lotu koszącego i zawsze od strony słońca, co by ich nie było widać do ostatniej chwili Confusedhock: .
kenubi   15-07-2010, 16:53
#6
No to może się wybierzemy Smile Dawno Cię nie widziałem. No na razie nie wiem jak z czasem, sobotę mam zajętą gdzieś do popołudnia, niedziela ..no nie wiem co z tym smarowaniem.
Jak będziesz miał chęć to daj znać na PW. Na razie muszę ugryźć ten telefon Tongue
Agila   15-07-2010, 21:45
#7
I ja ;-) . I ja chcę z wami ;-) . Bo rozumiem, że to wycieczka z gatunku spokojnych?
Tylko trochę mi ten weekend nie odpowiada... :-?
kenubi   15-07-2010, 23:44
#8
Oczywiście. Problem w tym, że z mojej strony to raczej będzie akcja "z doskoku".
Moja "samotność" kończy się we wtorek. Żona b.chętnie by pojechała ale nie ma komu przypilnować dzieci. 20-ego podatek dochodowy, 25 vat, 10 zus .. załóżcie sobie "firmę" to poczujecie topór kata na szyi Wink Zwyczajnie obawiam się że nie damy rady ustawić się nawet tylko w trzy osoby. Nie chcę oczywiście uprzedzać bo widzę że z Mamutem się już znasz ale cienko to widzę. J a"normalnie" mam czas jeździć tylko na NP .. i stąd moje zainteresowanie nocnymi jazdami po lesie Tongue Są chętni ?
..o kur..de Wink Wcinam wafle a tu jakaś folijka ze 100zł no patrzcie, pierwszy raz w życiu coś znalazłem w paczce.

[edit 2] Przypomniałem sobie dopiero teraz ale poprawiam sie.
Nie otwierałem bo ..akurat nie potrzebowałem kasy ale jesli ktoś nie dowierzał to miał rację z tą "stówą" bo potem okazało się, że zrobili ze mnie zwykłego idiotę i to oczywiście tylko ładnie zrobiony papier gdzie napisali "wyślij SMS pod numer xxx to wygrasz..".
Ponieważ taka reklama jest przegięciem i zakrawa na oszustwo - postanowiłem w podzięce nigdy więcej nie kupić przypadkiem wafli Familijnych. Howgh! Smile Na zdrowie (mniej syfu)!
erczy   16-07-2010, 13:21
#9
kenubi napisał(a):i stąd moje zainteresowanie nocnymi jazdami po lesie Tongue Są chętni ?
Smile

Wczoraj testowałem lampkę w lesie i naprawdę świetnie się jeździ. Zupełnie inne odczucia, dookoła czarna plama, nic nie widać, zwierzyna hałasuje, uszy pracują jak nigdy, skupienie na maxa a i tak korzenie zaskakująWink A jaka temperatura miła..

Generalnie latarni morskiej na kierownicy nie mam,ale ponad 20km/h można jechać. Szybciej się pewnie też da,ale musiałbym znać lepiej ścieżki. Jak coś będę śledził ogłoszenia Nocnego Patrolu:>

Podpisu brak
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.