Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24.07, 12.15, Dworek Grafa, Krasnystaw-na ślub Ani i Krzyśka
#61
Ustawka naprawdę orginalna ;-)
Najważniejsze, że jakimś cudem wśród tych szalejących burz udało nam się dotrzeć na czas. Przez to chyba, że cały czas uciekaliśmy przed jakąś burzą - więc i tempo było całkiem żwawe ;-)
Trzeba przyznać, że nie wyglądaliśmy na tym ślubie jak typowi goście :mrgreen:, ale byliśmy i rowerowe STO LAt odśpiewaliśmy :-D W sumie zebrało się nas 15 osób.

Po tym cyklu upalnych wyjazdów - ten naprawdę był przyjemnie orzeźwiający ;-) No trochę tylko zatęskniliśmy za upałami na PKP w oczekiwaniu na pociąg..

Dzięki wielkie za wspólne kręcenie dla tych wszystkich, co nie przestraszyli się burz i deszczów ;-)

A dla Ani i Krzyśka: raz jeszcze najlepsze życzenia ;-)
orientuj...
Odpowiedz
#62
Żeby się nie rozdrabniać, moja relacja z wyjazdu tutaj (24.07.2010 - "Wyjazd na ślub"):
http://pauletto007.bikestats.pl/
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#63
Składam Młodej Parze życzenia Stu Lat w Szczęściu i Zdrowiu :-)
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#64
Witajcie Kochani Smile
Nie ma takich słów, którymi umiałabym opisać radość z Waszej obecności w tym ważnym dla nas dniu. Kiedy zobaczyłam Was pod kościołem, zapomniałam o deszczu i stresieSmile Podjarka była ważniejszaSmile. W konkretnym zachwycie byli też nasi goście, po tym jak już dotarło do Nich, że nie jesteście zbłąkanymi rowerzystami, którzy przed deszczem schowali się w kościele, tylko naszymi Znajomymi, którzy zjawili się specjalnie na okoliczność ślubu.Wielkie dzięki i wielki szacun dla Wszystkich.

Specjalne podziękowania dla Moniki za rozkręcenie akcji.Smile
Dziękujemy też wszystkim pozostałym Forumowiczom za życzenia i "duchowe" wsparcieSmile

My dzisiaj wyjeżdżamy na urlop, wracamy za kilkanaście dni i mamy nadzieję, że po powrocie uda nam się spotkać w tym samym składzie co na ślubie, tylko w bardziej sprzyjających warunkach pogodowych, lokalowych, odzieżowych i w ogóleSmile

Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu swoim i Krzyśka, który i tak pewnie napisze jeszcze coś od siebie.

i do zobaczenia :-D
Odpowiedz
#65
http://picasaweb.google.pl/104085320589 ... 1035132690
Trochę późno ale są. Nie wszystkie wyszły jak chciałem, szczególnie te w kościele.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości