Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24.07, 12.15, Dworek Grafa, Krasnystaw-na ślub Ani i Krzyśka
#21
KermitOZ napisał(a):Ja chyba też pojadę, ale mam propozycję, żeby pojechać jakąś trasą na południe od głównej a wrócić trasą zaproponowaną przez Jurka, bo jest najkrótsza i w miarę bezpieczna na powrót po zmroku. A chodzi o to, żeby dwa razy nie pedałować po tym samym asfalcie Smile

pOZBig Grinrower
Grzesiek

Grzegorz, z zasady tak. Ale chodzi o dystans. I tak będzie to 120 km w obie strony. Jeżeli byliby chętni na inny wariant dojazdowy (jakaś mocniejsza ekipa) to czemu nie. Ja jadę i wracam tą samą drogą.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#22
Wychodzi tylko 125km: Trasa. Na Bikemap jest 132,5, ale to odległość ode mnie z domu, a ja mam trochę dalej Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#23
KermitOZ napisał(a):Wychodzi tylko 125km: Trasa. Na Bikemap jest 132,5, ale to odległość ode mnie z domu, a ja mam trochę dalej Smile

No nie do końca tak, bo pętlę tak czy inaczej trzeba zrobić. Dojazd wg Twojego planu 73km, powrót 59km. No i z tego co pamietam jest tam trochę wzniesień. Nawet gdyby zmienić miejsce ustawki w okolicach Głuskiej, niektórzy mogą zaoszczędzić 2-3 km w stosunku do Grafa. Dla mnie w tym przypadku chodzi o sprawny dojazd i powrót, a najważniejszy jest ślub Krzyska i Ani.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#24
Dojazd według mojego planu spod Dworku 68 i powrót pod Grafa 59 = 127km. Ustawkę można zrobić na Starym moście przy Gali i dojechać Dr. Męcz. Majdanka do Lotniczej i Długiej. Wtedy już robi się poniżej 125km, czyli 66km do Krasnegostawu zamiast 59. Czy dla ludzi z RL 7km więcej to taka duża przeszkoda?
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#25
U mnie bikemap pokazuje 140KM, jadę :mrgreen:
[fade]jeżeli wcześniej nie oddam roweru do serwisu[/fade]
[Obrazek: u6148y2012v4.gif]
Odpowiedz
#26
XTCuser napisał(a):U mnie bikemap pokazuje 140KM, jadę :mrgreen:
Git Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#27
no i nie dam rady pojechać rower w naprawie :-( "Szczęść Boże Młodej Parze" :-D
Odpowiedz
#28
Ja jednak jadę spod Grafa
Na tej trasie http://www.gpsies.com/map.do?fileId=psifjsmdokvulpnx
Różnica wysokości 36 Meter (Wysokość od 166 Meter do 202 Meter)
Całkowite wzniesienie terenu 114 Meter

Na tej trasie
http://www.gpsies.com/mapOnly.do?fileId ... Leave=true
Różnica wysokości 106 Meter (Wysokość od 174 Meter do 280 Meter)
Całkowite wzniesienie terenu 379 Meter
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#29
a ja nie mogę czego żałuję ... złóżcie życzenia ode mnie
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#30
Jurek S napisał(a):Ja jednak jadę spod Grafa
My też :-D
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości