Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24.07, 12.15, Dworek Grafa, Krasnystaw-na ślub Ani i Krzyśka
#31
Ja i XTCuser jedziemy o 12:30 ze starego mostu k. Gali. Nawet jeśli tempo będzie słabe (20km/h) to na 16 i tak będziemy na miejscu. Wracamy razem już na "lajcie" z Jurkiem i resztą Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#32
Czyli ty Jurek startujesz tak jak jest w temacie ? o 12.15 spod Dworku Grafa? A i czy będziemy jechać szosą ?
Odpowiedz
#33
Podajcie w którym kościele.Czy pw M.B. Pocieszenia na Sobieskiego? Startuję o 13:40 z Kaliny.
Odpowiedz
#34
Hej,

pw. M. B. Pocieszenia,

do zobaczenia,
Marcepan
Odpowiedz
#35
wegoR napisał(a):Czyli ty Jurek startujesz tak jak jest w temacie ? o 12.15 spod Dworku Grafa? A i czy będziemy jechać szosą ?

Startuję jak w temacie. Wygląda na to, że trasa szosowa.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#36
Podsumowując: Jurek, Karola, Kola i ja jedziemy spod Grafa, Grzesiek i Marek - stary most k. Gali, Barbapapa wyjeżdża póżniej.
Kto jeszcze się wybiera???
Na kogo mamy jeszcze czekać już na miejscu w Krasnymstawie (Kenubi? Sagan?)
orientuj...
Odpowiedz
#37
Po niesamowitym wsparciu technicznym ze strony (nie tylko) MindEx'a czuję się zobowiązany do pojawienia się na ślubie.(Chyba że pogoda będzie fe, to wtedy będę myślami)Jeszcze się waham z kim pojechać, ale jest duże prawdopodobieństwo że wyruszę sam.Ewentualnie postaram się dołączyć do Grześka lub do silnej grupy pod wezwaniem Jurka S.Zadeklaruję się w godzinach nocnych lub porannych.
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz
#38
ja nie jadę. Czego strasznie żałuje.
Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Odpowiedz
#39
Tak nieśmiało zapytam: o której znając swoje możliwości oraz długość trasy planujecie powrót?
Podpisu brak
Odpowiedz
#40
Myślę, że na 21 będziemy w Lublinie.
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości