Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24.07, 12.15, Dworek Grafa, Krasnystaw-na ślub Ani i Krzyśka
#41
Monika napisał(a):Podsumowując: Jurek, Karola, Kola i ja jedziemy spod Grafa, Grzesiek i Marek - stary most k. Gali, Barbapapa wyjeżdża póżniej.
Kto jeszcze się wybiera???...
Ja się wybieram!! :->
Moja ortografia jest pełna natury-same byki!!Big Grin
Pozdrawiam,
Paweł K.
Odpowiedz
#42
No i my z Cycowa oczywiście się pojawimy (czyt. Ja i Sagan). O ile pogoda nie zepsuje nam planów.
Odpowiedz
#43
Nie słuchajcie Kronixa :mrgreen: . Dla mnie pogoda nie ma znaczenia. Prawie jestem pewny, że się pojawię :-D
[Obrazek: u6870y2011v3.gif]
Odpowiedz
#44
Jak nie będzie tragicznie to i pewnie ja się wybioręSmile
Podpisu brak
Odpowiedz
#45
Ja mam jeszcze jedno pytanie a zarazem prośbę mogę zabrać tylko przednie światło bo tylnie brat mi wczoraj rozwalił :-( ?
Odpowiedz
#46
może mógłbyś od kogoś pożyczyć..
może ktoś z wybierających się na ślub ma dodatkowe światło co by pożyczyć koledze??

nie zapomnijcie wziąć ze sobą koszulek RL i nagłośnienia w postaci dzwonków i tego typu asortymentu :mrgreen:
orientuj...
Odpowiedz
#47
ze względu na inne zobowiązania okołoślubne ;-) (wieczór panieński koleżanki), nie dam rady przyjechać do Krasnegostawu, czego bardzo żałuję, no ale nic nie poradzę
składam więc wirtualnie życzenia Wszystkiego Dobrego dla Młodej Pary :-D
Odpowiedz
#48
Z Chełma też goście przybędą..... Na razie to 2 osoby ze mną - za poźno zauważyłem zapowiedź..... Tylko sztorm nas może zniechęcić - Do zobaczenia w K-stawie. My jedziemy przez Rejowiec - ok. 30 km.
Odpowiedz
#49
Wojtek, a Wieśka zabierasz ze sobą?? Ja jadę z KermitOZ'em i XTCuser'em.Odnośnie sztormu to polecam portal http://gdziejestburza.pl/ . W tej chwili ognisko burzy kieruje się z centrum na północny-wschód.Mam nadzieję że piekło się na trasie nie rozpęta.Do zobaczyska na miejscu.
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz
#50
Przepraszam nie dałem rady dojechać... Nie dość ,że deszcz padał to ktoś mi przebił dętkę :-x
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości