Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
24.07, 12.15, Dworek Grafa, Krasnystaw-na ślub Ani i Krzyśka
#1
24 lipca w sobotę o godz. 16.30 w Krasnymstawie odbędzie się ślub Ani (asunday) i Krzyśka (mindexa). Sami zainteresowani zapraszają serdecznie na tą uroczystość wszystkich chętnych z RL ;-)

Zapraszam więc na ustawkę połączoną z udziałem w ślubie i oczywiście organizacją tzw. "bramy" (w czym RL ma już niemałe doświadczenie :mrgreen: )

Dajcie znać kto ma ochotę się wybrać na tą niecodzienną ustawkę. :-D
orientuj...
Odpowiedz
#2
ooooo :mrgreen: jak nie pojade na maraton to się zjawie na bank :!:
Odpowiedz
#3
Może i ja się pojawię zobaczę jak się wszystko ułoży.
Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Odpowiedz
#4
Hmm, chyba nie będę miał daleko z Fajsławic Smile Tylko czy takiego zaroślaka wpuszczą? Sad Tongue
Odpowiedz
#5
Myślę, że to nasz solidarny obowiązek stawić się jak największą grupą na tak wspaniałą uroczystość. Oczywiście, że jadę.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#6
To ja mam takie może troszkę dziwne pytanie. Jako że "ustawka" zazwyczaj znaczy - "wycieczka na rowerach", to jednak nie zostało to jednoznacznie określone w tym temacie. Więc czy wybieracie się na dwóch czy na czterech kółkach :?: Bo troszkę głupio we wdzianku rowerowym uczestniczyć w takiej uroczystości. No ale może się nie znam :-|
[Obrazek: u6870y2011v3.gif]
Odpowiedz
#7
A czemu głupio? Są śluby motocyklistów, gdzie goście tez w gajerach nie przyjeżdżają tylko w skórach albo w odzieży motocyklowej. Ja sądzę, że rowerzyści na takim ślubie to byłaby wręcz atrakcja Smile.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#8
dzisiejszy news z trojmiasto.pl: http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Na- ... 40401.html Wink
Odpowiedz
#9
Chyba jestem staromodny :mrgreen: . Jedziecie przez Piaski krajową 17 :?:
[Obrazek: u6870y2011v3.gif]
Odpowiedz
#10
Krajowa 17-nastka asfalt super ale natężenie ruchu tragiczne (kierowcy wyciągają kosmiczne prędkości), ale to jedyna najkrótsza droga(50km).Znam tą trasę bo to droga do mnie (prawie , bo ja mam jeszcze 20 km od Krasnego do domu).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości