Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Krzczonowski Park Krajobrazowy na niedzielę 08.08.2010
#11
Ja jestem za mocnym kręceniem bo inaczej nie ma sensu wieźć kiełbasek bo nawet człowiek nie zgłodnieje :-P
Odpowiedz
#12
Jeżeli była by trasa asfaltem. Ciut szybciej można jechać :-)
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#13
Traska : skręcamy na kościół w Głusku, prosto na Dominów,asfalt z terenem wzdłuż Czerniejówki(boczna droga), z tyłu pałacyku w Jabłonnej, do Piotrkówka i popasu a zarazem 1-go miejsca ogniskowego przy źródełkach ok. 28 km. Zaczynamy Krzczonowski P. K. przez Olszankę , Żuków , wzdłuż polnej i sadów na Pustelnik przez las , Krzczonów. Na Boży Dar koło "anteny" warto zajechać do źródełka , dopływu Kosarzewki. zabieramy opał w Piotrkówku(jeśli będzie wolne miejsce przy 1 popasie decydujemy się na miejscu-gdzie ognisko zrobić-jedno od drugiego w odl. 1 km.)Sklepy są czynne choć nie zaszkodzi brać ze sobą.
Prędkość zależna od uczesttników-nie ma co się wygłupiać (21AVS ?)
Całość ok. 100 km
Powrót wg. mnie na Chmiel , kol. Skrzynice i znanymi dojazdami wzdłuż Czernijówki.
Ps.
Już mam ochotę na jesieni na dużą pętelkę Krzczonowskiego(plus Częstoborowice , Sobieską Wolę)- na pewno wszyscy się skuszą Do zobaczyska
Odpowiedz
#14
prawdopodobnie będę i ja :-)
Odpowiedz
#15
i ja też postaram się dojechać ;-)
Odpowiedz
#16
BADEVIL napisał(a):Ja jestem za mocnym kręceniem bo inaczej nie ma sensu wieźć kiełbasek bo nawet człowiek nie zgłodnieje :-P

Wystarczy nie zjeść śniadania. A jak to mały by zgłodnieć to i kolacji dzień wcześniej na wieczór też odstaw. Pójdzie ci na zdrowie. :lol: :lol:
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#17
BADEVIL napisał(a):Ja jestem za mocnym kręceniem bo inaczej nie ma sensu wieźć kiełbasek bo nawet człowiek nie zgłodnieje :-P


spróbuj tego- mocne kręcenie

sprawdź się ;-)
Odpowiedz
#18
maciek2610 napisał(a):
BADEVIL napisał(a):Ja jestem za mocnym kręceniem bo inaczej nie ma sensu wieźć kiełbasek bo nawet człowiek nie zgłodnieje :-P


spróbuj tego- mocne kręcenie

sprawdź się ;-)

Właśnie BADEVIL, jesteś kozak w internecie? sprawdź się!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpowiedz
#19
Fajnie macie.. Ja niestety na Krym jadę :mrgreen: i nie mogę być..
Odpowiedz
#20
Kola i ja też jedziemy.
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości