Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przerzutka
#11
Ja nie wiem jak wy patrzycie - ja nie widzę żadnych skrzywień. Zresztą moja też jest powyginana i mi to w niczym nie przeszkadza, ale rozmawiałem z wujkiem i powiedział mi, żebym się nie napalał na nią, bo na rynek była wypuszczona partia podróbek właśnie z napisem 515, a ich jakość nie dorównuje tym z napisem SIS. Także Bart, możesz ją brać chyba, że sprzedaż jest w systemie licytacji, to może ktoś ciebie przebije.
Odpowiedz
#12
Ja by proponował żeby haladinho, wystawił aukcje na allegroszu od 1zł bez ceny minimalnej. I ja myślę że ten cudowny zestaw sprzeda się w bardzo dobrej cenie. No chyba że będzie opcja kup teraz w rozsądnej cenie.
Świat zwolnił, bass drży wciągam dym, zamykam oczy ...
Odpowiedz
#13
Już nie macie co dywagować, Biorę! Pierwszy!!!!!!!!1111!!!111!!
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#14
...
Odpowiedz
#15
Bierz Bart śmiało, taki sprzęt na Twoją jazdę z powodzeniem wystarczy :-):-)
Odpowiedz
#16
Ten czajniczek to jakis taki malutki..... :mrgreen:
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz
#17
Myślę Karola, że i tak powinnaś się cieszyć i kupować, mała herbatka/kawka lepsza chyba dla gardła niż cola ;D
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#18
Może i na gardło taka ciepła herbatka czy kawka dobrze robi ale zimna cola potrafi zdziałać cuda na inne części ciała :mrgreen:
Demokracja to ustrój w którym każdy może powiedzieć co myśli nawet jeśli nie myśli.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości