Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30.07, Plac Litewski - Masa Krytyczna
#11
Może nie :-P
Ale jakieś przebrania mogą być Tongue Np. kapelusze plażowe ;-)
ogólnie stroje letnie :-D
Odpowiedz
#12
dzieki wszystkim za ekstra mase choć starsza pani, która jechała obok mnie na mnie nakrzyczała że za głośno gwiżdże :-D oraz musiałam sie odłączyć było warto :!: :!: Pozdrawiam
Odpowiedz
#13
http://www.youtube.com/user/maciek26101 ... JwUQe6KfYw
Odpowiedz
#14
wszystko było ok, pomimo małej ilości osób zabezpieczających na skrzyżowaniach nie było większych problemów. następną trasę ułożę trochę lepiej i jak będziemy blisko McDonalda to zajedziemy do McDrive :mrgreen:
dzięki za wspólny przejzad
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#15
Było jak zwykle super ;-)
Tylko tak może tydzień przed następną masą może ustalimy na forum kto będzie zabezpieczać, jaka trasa i kto zrobi zdjęcia...
Lepsza organizacja, zabawa i bezpieczeństwo gwarantowane ;-)
Jako ustalającego trasę proponuję Zaworka - bo mu to wychodzi :-P
Jak będzie trzeba to i ja o żółtą kamizelkę się postaram :-)
Co Wy na mój pomysł? :->
Odpowiedz
#16
A fotki z Masy są TU

Ogólnie muszę powiedzieć, że pomysł z wyprzedzaniem Masy ścieżką rowerową był... średni... Spotkałem parę, która próbowała pozbyć się swojego dziecka, poprzez wepchnięcie go pod rower razem z wózkiem. Dobrze, że akurat obok był wycięty żywopłot, więc miałem gdzie uciec.
Wkurzyło mnie, że kawałek dalej był istny wysyp rowerowych gliniarzy... ale akurat nie w momencie spotkania tych debili.
Odpowiedz
#17
fajna impreza i jej klimatSmile byłem pierwszy raz i wiem, że nie ostatniSmile jeśli trzeba kogoś do śmigania i zabezpieczania trasy mogę pomócSmile
Odpowiedz
#18
Mam nieśmiałe pytanie: ile uczestnikow liczyła masa? Patrząc na zdjęcia to mam wrazenie, że w Chełmie było wiecej uczestników.... na masie, czyli 110 sztuk..... Musicie coś podkrecić ;-) Pzdr z Chełma, gdzie rowery wyszły z ...podziemi :mrgreen:
Odpowiedz
#19
Wielkie dzięki panom w żółtych kamizelkach. Dobra robota.
Odpowiedz
#20
73Wojtek napisał(a):Mam nieśmiałe pytanie: ile uczestników liczyła masa? Patrząc na zdjęcia to mam wrażenie, że w Chełmie było więcej uczestników.... na masie, czyli 110 sztuk..... Musicie coś podkręcić ;-) Pzdr z Chełma, gdzie rowery wyszły z ...podziemi :mrgreen:

Tak masz racje. Było nas mniej niż zawsze. Wczorajsza masa liczyła 80 osób. Al to chyba przez sezon urlopowy, tak mało było osób.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości