Strony (4):    1 2 3 4   
qavtan   31-07-2010, 10:31
#21
W Chełmie też jest sezon urlopowy :] a to jest Lublin właśnie :-)

Wg mnie pomysł by jechać ulicami tranzytowymi był chybiony.
maYkel   31-07-2010, 10:47
#22
qavtan napisał(a):Wg mnie pomysł by jechać ulicami tranzytowymi był chybiony.

Wybitnie chybiony. Nie rozumiem celu przyświecającego autorowi tej trasy.
Sasza   31-07-2010, 10:51
#23
Wczorajsza trasa byłą najlepsza z dotychczasowych na jakich byłam, i razem z koleżanką nie możemy się doczekać kolejnej masy. :-D
maYkel   31-07-2010, 11:03
#24
Dlaczego ta trasa niby była najlepsza? Z uwagi na wyprzedzające nas tiry, czy może ze względu na brak przechodniów którzy mogliby masę zauważyć?
mamut77   31-07-2010, 11:42
#25
Ludzie, nie marudźcie :-P . Jeszcze przedwczoraj nie było nawet chętnego do założenia tematu :-P . Nie podobała się zaproponowana przez Zaworka trasa - fakt faktem, że czasu już było mało - trzeba było podjąć dyskusję albo zaproponować alternatywę. A teraz, jak to mawiają, musztarda po obiedzie.

Nie wiem, może na przyszłość się umówmy, że dyskusję na temat nadchodzącej Masy zaczynamy tydzień wcześniej, celem ustalenia jak najbardziej optymalnej trasy. Może uda się wtedy wypracować coś, co zadowoli wszystkich.
diablo   31-07-2010, 14:59
#26
Chełm który ma tylko ok 8 tyś więcej ludności od 1 dzielnicy Lublina np Czechowa ma większą liczbę masowiczów... :lol: Ja tam następnym razem jadę na masę do Chełma ... :-)
Harkonnen2   31-07-2010, 15:33
#27
Cóż, na masie lubelskiej mnie nie było, bo akurat byłem "w gości" w Łodzi i mogę tutaj parę uwag zgłosić. "No wienc" po pierwsze reklama. Zwróćcie uwagę, że na stronie stowarzyszenia ostatni news masowy dotyczy relacji z masy majowej. Nie ma słowa, że cokolwiek odbyło się w czerwcu, nie było zapowiedzi, że cokolwiek będzie w lipcu. Kolejna rzecz, która chyba zadziałała w Łodzi (mimo paskudnej pogodny udało się uzbierać 285 rowerzystów), to ulotki. Dzień wcześniej na ścieżkach rowerowych stały osoby, które wręczały przejeżdżającym proste, czarno białe ulotki informujące o imprezie. Dodatkowo na samej masie była obecna lokalna telewizja (mówiąc inaczej, przed samą masą warto by było rozesłać maile po redakcjach z informacją, że jest, po co i co to w ogóle jest).

Kolejna rzecz, to coś, do czego przydałby się sponsor. Masa powinna być atrakcyjna i widoczna: flagi, solidne nagłośnienie (przez które będzie też informacja co to jedzie i w jakim celu), jakaś głośna informacja na początku i na końcu trasy, do tego jakieś na przykład szprychówki na pamiątkę, możliwość kupienia tanio koszulek reklamujących masę i stowarzyszenie (w Łodzi w zeszłym miesiącu były po pięć-dziesięć złotych).

Ale przede wszystkim lublinianie muszą wiedzieć, że w ogóle taka impreza istnieje. Czyli reklama, reklama, reklama.

Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
qavtan   31-07-2010, 16:46
#28
Harkonnen2, Twoja wypowiedź nadaje się do tematu 'Forma i idea Masy'.
Harkonnen2   31-07-2010, 17:58
#29
przepraszam, jeśli napisałem nie w tym temacie, ale to była taka moja reakcja na marudzenie, że mało, że słabo i w ogóle Tongue

Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
73Wojtek   31-07-2010, 20:29
#30
diablo napisał(a):Chełm który ma tylko ok 8 tyś więcej ludności od 1 dzielnicy Lublina np Czechowa ma większą liczbę masowiczów... :lol: Ja tam następnym razem jadę na masę do Chełma ... :-)

Zapraszam :mrgreen: My ciągle jesteśmy na dorobku - to dopiero trzecia masa... Na tej masie nie mieliśmy ulotek i wydawało mi sie że będzie kameralna.... Na szczęsci byłeem w błędzie. Link do naszych fotek:
http://picasaweb.google.pl/115636508825 ... qe48GwsAE#
Strony (4):    1 2 3 4   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.