Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja... srebrna strzała
#1
Przedstawiam Wam mój rower, zwany przeze mnie pieszczotliwie 'Srebrną strzałą'. Mam go od jakichś 5 lat, wcześniej użytkował go mój dziadek. Przeszedł sporo modyfikacji głównie w tym i zeszłym roku, przy okazji schudł parę kiloSmile. Innymi słowy - ze starego roweru została jedynie rama ze sztycą. Zasada była prosta - kiedy uskrobałem parę złotych wymieniałem jakiś element. Części to mieszanka epok i klas osprzętu. Sama rama ma kilka pęknięć które na szczęście się nie powiększają. Składałem go sam i w miarę możliwości również sam serwisuję. Dzięki temu znam jego słabe i mocne strony. Czasem z nudów lubię się przy nim pogrzebać i 'poodchudzać' jakieś części (raczej dla zabawy niż dla zauważalnego zbicia wagi).
Chociaż jeżdżę głównie rekreacyjnie i nie robię sporych przebiegów to lubię czasem mocniej go przycisnąćSmile. No ale dosyć gadania, czas na zdjęcia.

[Obrazek: 45353307.jpg]
[Obrazek: 80406621.th.jpg]
[Obrazek: 65330739.th.jpg]
[Obrazek: 11281009.th.jpg]
[Obrazek: 77106799.th.jpg]
[Obrazek: 16357011.th.jpg]
[Obrazek: 14823067.th.jpg]
[Obrazek: 63090019.th.jpg]
[Obrazek: 87096520.th.jpg]
[Obrazek: 21419048.th.jpg]
[Obrazek: 64616759.th.jpg]
[Obrazek: 40789735.th.jpg]
Odpowiedz
#2
racingralph napisał(a):Sama rama ma kilka pęknięć które na szczęście się nie powiększają.
Sama szczęka ma kilka zębów które na szczęście się nie pomniejszają :E Confusedhock: Confusedhock:
Odpowiedz
#3
racingralph napisał(a):Sama rama ma kilka pęknięć które na szczęście się nie powiększają.
To Ty niezły hardkor jesteś, jak jeździsz na takim sprzęcie.
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#4
E tam od razu hardkor, po schodach tym nie skaczęSmile. Owe pęknięcia, to kilkumilimetrowe (jedna trochę dłuższa) rysy w raczej mało newralgicznym miejscu, bo pod zaciskiem sztycy.
Jeżdżę z tym już tak drugi sezon i uszkodzenie się nie powiększa. Nie zmienia to jednak faktu, że stwarza to pewne niebezpieczeństwo podczas jazdy i rama kwalifikuje się do wymiany co pewnie nastąpi tejże zimy. pozdro
Odpowiedz
#5
sprzęt nieco ewoluował...
http://img11.imageshack.us/img11/5695/imgp2493d.jpg
http://img202.imageshack.us/img202/2048/imgp2497d.jpg
Odpowiedz
#6
HA! To Ty! Znam ten rowerek z mas krytycznych no i ze skandii. Piękne małe cacko. Ten wideł tylko mu dodaje. No i to stare logo. Pięknota. Gratuluję bajka.
Odpowiedz
#7
No to teraz nie pogada, gratki nowej ramy i nie tylko 8-)
BIG WARP - 2012
Sport Tracker
Endomondo
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości