Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.08, g.18, Pl. Litewski - Masa Krytyczna
#51
a może za miesiąc by wziąć syrene strażacką? :-D :-D :-D
Odpowiedz
#52
Nie kojarzę incydentu na Lubartowskiej Undecided mam nadzieję, że nikt tą butelką nie dostał i mam nadzieję, że to się nigdy nie powtórzy :-)
Takie zachowanie należy eliminować i nie dopuszczać aby coś takiego się w ogóle działo.
Jak nie pomoże to odrzucić w tego kogoś butelkę (swoją, czyjąś) i powiedzieć, że nie potrzeba mi butelki i oddaję :-)
Odpowiedz
#53
Syrena dobra sprawa ale trochę ona waży, wiec było by trzeba jakoś na stałe zamontować to ramy Smile
Odpowiedz
#54
Seb napisał(a):Jak nie pomoże to odrzucić w tego kogoś butelkę (swoją, czyjąś) i powiedzieć, że nie potrzeba mi butelki i oddaję :-)
To nie jest najlepszy pomysł. Odrzucanie butelki jakiemuś małomądremu na Lubartowskiej może się wiązac z tym, że stanie się coś gorszego np. wiecznie zły frustrat dodatkowo pijany może wybiec na ulicę i uderzyc z pięści jadącego rowerem, bo będzie to dla niego pretekstem do powyżywania się. Tacy ludzie zazwyczaj myślą dużo później a ewentualnemu poszkodowanemu i tak nic po tym. Nie jest to przyklad z nikąd- kilka lat temu jadąc weekendową nocą przy Podzamczu jakiś wysportowany miły człowiek w dresie wyleciał na ulicę (pustą o tej porze) z propozycją "je..ąc ci frajerze?" i jedyne co mogłem zrobic to uciec (bałem się go, był agresywny i miał ewidentnie złe zamiary).
Na masie ucieczka nie musi się udac.
Edyt- nie poznałem się na żarcie, sorki.
Odpowiedz
#55
To akurat był żart z mojej strony :-)
Masz rację Marcin ale nie reagowanie też wyjściem nie jest, czasem trzeba reagować agresją na agresję, takie życie Undecided ale to nie temat na takie dyskusje, ważne że nikomu się nic nie stało.
Odpowiedz
#56
A widział ktoś białe BMW ,było tym razem na masie ? . Może ktoś wie kto nim jeździ ?
Odpowiedz
#57
Z tego co mi się zdaje to jest ten użytkownik "piroman3518"
W temacie kto jaki ma rower napisał ,że ma BMW więc to raczej on ,możesz zobaczyć jeszcze jego posty.
Odpowiedz
#58
ja o tej syrenie myślałem, bo mam taką w tubie przenośnej (pstryczek guziczek się przełącza i słyszy się naprawdę głośną syrenkę :-D), tylko nie brałem bo nie wiem czy chcemy być aż tak głośni, ale moze jednak trzeba zabrać?:> :-D w planach też mam flage z napisem Lubelska Masa Krytyczna, bo ostatnio jakoś tak bez oznakowania było ;-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości