Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
27.08, g.18, Pl. Litewski - Masa Krytyczna
#11
W żadnej z opcji nie ma przejazdu przez cały deptak! I nie powinno być.
Ewentualny przejazd przez deptak to albo od Świętoduskiej albo od Przechodniej.
Tak czy siak musimy pamiętać, że na deptaku jesteśmy gośćmi (szacunek dla przechodniów i ich pierwszeństwo poruszania się)
Odpowiedz
#12
73Wojtek napisał(a):Tylko jak to się ma do proporcji 8-) U nas dopiero 4 masa się szykuje 8-)
Do proporcji to się ma tak, że na 4 masie w lublinie było ponad 100 osób. Tyle że to było 7 lat temu. :-P
Pogadamy jak się wam uda przez tyle czasu utrzymać frekwencję. ;-)
Ale powodzenia i wytrwałości życzę.
Odpowiedz
#13
To ja napiszę, że najbardziej odpowiada mi trasa nr 3. Poza tym, jeśli komuś trzeba na bloga, czy na stronę, czy coś, to popełniłem takie coś. Użytek swobodny na zasadach CC-BY-SA 3.0 PL Smile

[Obrazek: masakrytycz.png]
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#14
Cytat:Propozycja trasy nr 3:
http://www.gmap-pedometer.com/?r=3922646
(Zakłada odwiedzenie Bronowic i Wspaniałej Dzielnicy Dziesiąta [była na niej kiedyś Masa?], zakłada 3 mocne podjazdy - Piłsudskiego, Kompozytorów i Świętoduska)

Póki co trasa numer 3 ma największe powodzenie, myślę, że powinna wejść w życie.
Odpowiedz
#15
a moze zamiast leszczynskiego, to smorawinskiego przez wiadukt? Tongue
Odpowiedz
#16
Trasa wiedzie przez Leszczyńskiego by jak najmniej jeździć przelotówkami.
Tym razem pojedźmy Leszczyńskiego. Smorawińskiego już wiele razy jeździliśmy.
Odpowiedz
#17
czyli jedziemy nr 3. tylko czy uda nam się przejechać po deptaku (z mapy wychodzi ok 75% calej jego dlugości) i później skręcając z deptaka w Bernardyńską może być problem z przejechaniem ze względu na zaparkowane auta - czasami jest problem żeby przejść a co mówić przejechać. I z tego co mi się wyświetla na mapie to koniec ma być na pl. Wolności?
[Obrazek: stats.jpg] 
Odpowiedz
#18
Źle zaznaczony jest początek Masy. Jedziemy Kapucyńską i Bernardyńską.
Koniec Masy tradycyjnie pod Ratuszem.


http://www.gmap-pedometer.com/?r=3986040 - teraz już bez błędów.
Odpowiedz
#19
Moja propozycja, żeby zgłosiły się osoby mogące zabezpieczać masę (bo ostatnio było za mało)... :-(
Dysponuję kamizelką i mogę być jedną z tych osób ;-)
Odpowiedz
#20
Będę, wezmę kamizelkę :-)
Poblokujemy trochę Lublin :-)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości