Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21.08.2010 So 8.00 Tama
#1
...
Odpowiedz
#2
Widzę, że to sam asfalt będzie - trzeba by założyć sliki i można pocisnąć.
Wstępnie jadę, o ile nic nie wyleci w ostatniej chwili – ostatnio to już zaczyna być tradycja.
Odpowiedz
#3
Bardzo wstępnie jestem na tak.
Odpowiedz
#4
No ,sorry ,nie widziałem tego postu- a chodził mi po głowie od czerwca taki pomysł na 3 albo 4 pętelki coraz większe wokół Lublina :oops: Nie wiem ,co powiedzieć jest mi wstyd :oops: Tylko nie podawaj mnie Paweł do sądu o plagiat- :roll: Chętnie bym pojechał ale tyrkę mam wtedy -Jak będą chętni na termin29-08-nic przeciwko mieć nie będziesz -?:- a może będzie ciekawie porównać?
Odpowiedz
#5
Jadę 8-)
Odpowiedz
#6
BADEVIL napisał(a):Wstępnie jadę, o ile nic nie wyleci w ostatniej chwili – ostatnio to już zaczyna być tradycja.
O ile mi, tak samo jak Arturowi, nic nie wyleci z nogawki, rękawa, tudzież skąd inąnt, to pojadę.
Odpowiedz
#7
barbapapa napisał(a):No ,sorry
nie masz za co przepraszać, obie ustawki są zupełnie różne
jedna jest treningiem szosowym, druga ustawką rekreacyjną
haladinho chyba też tego nie zauważył że tempo raczej na obu powinno być różne więc i chętni będą różni
imho ustawki są różne
Odpowiedz
#8
rider napisał(a):haladinho chyba też tego nie zauważył że tempo raczej na obu powinno być różne więc i chętni będą różni
imho ustawki są różne
Imho po czym poznałeś że ustawki są różne?
Nie byłeś na żadnej ustawce z działu sportowego, więc nie wiesz jakie jest tempo.
Nie gadaj tyle tylko przyjedź, wtedy oceniaj sobie.
Odpowiedz
#9
Chyba pojadę, bo mam blisko na tamę ;-)
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#10
Bart, nie denerwuj się tak, ja tylko wysunąłem wniosek że trening jest w szybszym tempie niż jazda rekreacyjna, jeśli tutaj tak nie jest to przepraszam, nie wiedziałem że tak łatwo Was wyprowadzić z równowagi

ja osobiście treningi mam ze średnią ~28 na szosie, rekreacja ok 25 :-) ale tutaj może jest inaczej

pozdrawiam i jeszcze raz sorki jak kogoś uraziłem moimi przemyśleniami odnośnie tempa jazdy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości