Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02.08.2010, godz. 18.00, LKJ, rez. Wierzchowiska
#11
Będę. Mam nadzieję, że zahaczymy w połowie drogi o jakiś sklep ;-) .
Odpowiedz
#12
Coś na bliźniaczej ustawce cisza więc chętnie się przyłącze.
Podpisu brak
Odpowiedz
#13
Będę :-)
Odpowiedz
#14
Widać, że duch w narodzie nie słabnie bo zebrało nas sie 15 chłopa ("gdzie dziewczęta z tamtych lat?")
Niestety musieliśmy trochę zmodyfikowac trasę i to z mojej przyczyny. Już za Wierzchowiskami ułamała mi sie część amortyzująca sztycy podsiodłowej :-( . Na szczęscie nie przy samej d.. więc udało sie jakoś zmontować, ale juz nie chciałem ryzykowac jazdy w terenie więc wróciliśmy przez Świdnik. Po drodze Kicior z dwójką odłączyli się na dłuższą trasę. Pewnie jeszcze gdzieś krążą po nocy.
Dzięki wszystkim za wyjazd, wsparcie moralne i chusteczki, którymi usztywniłem resztki sztycy.U mnie dtd 48km.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#15
Byłem. Pokęciłem. I następnym razem do części zapasowych dopisujemy do zabrania na wycieczki sztyce pod siodełko. :lol:
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#16
i aerozol przeciw giezom Tongue
Odpowiedz
#17
No trzech muszkieterów dzielnie pokonali las było małe kompiele w błotku i potem szosa razem na moim budziku dało to Dst 89.63 km polecam wyprawy z Kiciorem dzięki kolego :-D a i Av 22.2
Dzięki wszystkim za udany wypad
"Czy posiadanie całej wiedzy świata,najlepszych trenerów i sprzętu zapewni ci złoty medal ?
Nie ,ale brak tych rzeczy może być powodem dla którego złotego medalu nie zdobędziesz"
Chris Carmichael
Odpowiedz
#18
Nam trzem akurat wyszedł prawie nocny patrol. Kiedyś musimy powtórzyć tę trasę ale od początku do końca w nocy i przy deko większej liczebności.
Gdyby pozostali muszkieterowie byli ciekawi, to podążaliśmy tą trasą:
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=mifpqclulhikdfld
(z grupa Jurka rozstaliśmy się mniej więcej na jej dwunastym kilometrze).
Odpowiedz
#19
Bardzo fajnie było
kp104, Jak tam filmy? :mrgreen: :mrgreen:
Nietoperze, dziki, kp104 cudem ominąłeś nietoperza.
Szkoda że więcej się nie wybrało z nami.
kicior dzięki za dobre oświetlenie.
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#20
Było git. Trasa ciekawa, a Wierzchowiska do ponownego odwiedzenia. Dzięki
Podpisu brak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości