Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gniazdo na drugi rower do licznika SIGMA BC 1106?
#1
Zamierzam kupić gniazdo do licznika SIGMA BC 1106 na drugi rower, żeby nie kupywać osobnego licznika. Na allegro widzialem ze dwie aukcje tego zestawu ale cena za niego to ok 70% ceny mojego calego licznika jak go kupowalem... zaskoczyło mnie to jak widzialem że za samo gniazdo na licznik musze wydac okolo 50zl!!:/ czy ktos moze kupywal taki zestaw w lublinie lub wie gdzie moge pytac zeby go dostac moze troszke w niezszej cenie?
Odpowiedz
#2
na Kunickiego 88 kupiłem gniazdo Sigmy za 5PLN (pięć złotych).
Odpowiedz
#3
zaraz tam jade, zobacze czy i ja tam kupieSmile
Odpowiedz
#4
qavtan napisał(a):na Kunickiego 88 kupiłem gniazdo Sigmy za 5PLN (pięć złotych).
No ale chyba zazwyczaj nie handluje ich w takiej cenie, nieprawdaż?
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
Ma ich całe pudełko (wielkości 'po butach'), ktoś kupił w Inżynierii za 15.
Na Kunickiego 88 wskazane jest się targować Smile

Po prostu wziąłem jeden czy pan mi dał jakiś, przymocowałem i działa. Ja mam Sigma BC1200.
Odpowiedz
#6
kristoferson napisał(a):nie kupywać
i jak? nie musiałeś kupywać drugiego licznika?
Odpowiedz
#7
Hehe, no dzięki Hiyo, mi nie wypadało Wink
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#8
qavtan napisał(a):na Kunickiego 88 kupiłem gniazdo Sigmy za 5PLN (pięć złotych).
byłem u tego gościa to na początku jak powiedzialem ze potrzebuje gniazdo na DRUGI rower do sigmy bc 1106 to patrzył na mnie zdziwionymi oczami (podejrzewam że nie wiedział o co mi chodzi, chociaż trudno w to uwierzyć). W koncu z jakiegos pudełeczka po butach z pośród stosu kabelków i starych liczników wygrzebał mi podstawowe gniazdo do sigmy na dodatek bez magnesika, moze mial w pudelku ten magnesik ale nie dal mi, a na pytanie ile za to chce zaśpiewal 10zl Confusedhock: podziękowałem mu.... w końcu po objechaniu kilku sklepów kupiłem u Witeski nowiutkie zapakowane gniazdo na sigme 1606 za 29zlBig Grin ale bez problemu pasuje na moją sigme 1106Smile W mojej ocenie Witeska zbiera same plusy z tytułu sklepu rowerowego-serwisu.Smile
Odpowiedz
#9
Hiyo napisał(a):
kristoferson napisał(a):nie kupywać
i jak? nie musiałeś kupywać drugiego licznika?
juz mogłeś sobie oszczędzićBig GrinTongue
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości