Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orientuj się rowerowo - rekreacyjna impreza na orientację
#21
GPS- można mieć, ale nie wolno używać do nawigowania; można zapisywać swoja drogę
telefon- zawsze warto mieć dla bezpieczeństwa; nie wolno używać w sposób nieuczciwy np. by pytać kogoś o podpowiedź
Kompas- jak najbardziej dozwolony. Linijka również (skala i odległość!).

Zagubienie się- Stary Las jest mały, więc się łatwo odnaleźć. Najlepiej stale kontrolować swoją pozycję, i jak się z trasy wypadnie- wrócić do ostatniego punktu charakterystycznego. Ostatecznie: wyjechać w jakieś charakterystyczne miejsce (skraj lasu, punkt kontrolny) i zadzwonić do organizatora. UWAGA: taki telefon= DKL (dyskwalifikacja).
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz
#22
Jakiego formatu będą mapy? W typowych imprezach rowerowych na orientację większość osób używa specjalnych mapników rowerowych. Ja nie bardzo mam na to miejsce na kierownicy i zastanawiam się czy skombinować jakiś patent na szyję czy może mapnik lotniczy zakładany na udo, ale do tego przydałby mi się format mapy.

Kolejna sprawa to czy są oddzielne kategorie w zależności od ilości osób startujących w zespole?

Jaka jest długość trasy w wersji rekreacyjnej?

Czy zarejestrowały się jakieś zespoły więcej niż jednoosobowe, poza mną i małą?

Kiełbaski będą same czy z pieczywem i jakimś smarowidłem do kiełbasek? Wink
Odpowiedz
#23
hej,
mapy (obie kategorie) format A4.
Poczytaj o mapnikach na Rowerowe InO

Kategorie i ilość osób w drużynach- p. regulamin.

Długość trasy w TR ok. 10 km.

Reszta pytań dla Kierownika Imprezy, tfu znaczy miało być, Koordynatora :-P
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz
#24
Kuba napisał(a):Czy zarejestrowały się jakieś zespoły więcej niż jednoosobowe, poza mną i małą?

Kiełbaski będą same czy z pieczywem i jakimś smarowidłem do kiełbasek? Wink

przy rejestracji internetowej nie trzeba się deklarować, czy się będzie w zespole czy też jednoosobowo, dopiero przed startem można o tym zdecydować, ale domyślam się (po nazwiskach i po tym że niektóre zgłoszenia przychodzą prawie jednocześnie, jedno po drugim), że sporo osób ma zamiar startować zespołowo

keczup i musztarda do kiełby oczywiście są przewidziane :mrgreen:
Odpowiedz
#25
Poproszę dużo musztardy. Żeby dla mnie nie zabrakło (oczywiście o ile zgromadzeni uznają, że na nią w ogóle zasłużyłem :mrgreen: ).
Zrobiłem dziś próbny wydruk map. Całkiem, całkiem.
17-19.08.2010 będę poza domem. Proszę więc o cierpliwość- na każde skierowane do mnie pytanie odpowiem, ale być może dopiero 19-go wieczorem.
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz
#26
To ja mam jeszcze pytanie, ile będzie wynosił limit czasowy na przejechanie trasy? :->
Odpowiedz
#27
Zostały już tylko 3 planowe miejsca na imprezę, a więc ostatnia szansa żeby się zapisać !!!
Limit uczestników: 50 osób
Jednak ze względu na duże zainteresowanie imprezą postanowiliśmy zwiększyć ilość miejsc do 60, czyli tak naprawdę zostało 13 miejsc, ale ostatnie 10 "ponadlimitowych" osób dostanie czarno-białe mapy ( to nie oznacza, że będzie trudniej, tylko po prostu mniej kolorowo)
za to miejsca przy ognisku, kiełbasy i musztardy starczy oczywiście dla wszystkich :mrgreen:

Zapraszamy :mrgreen:

EDIT: felek, z tym muszę zadzwonić do sędziego głównego, wieczorkiem Ci odpowiem
Odpowiedz
#28
Musi byc kask?
Odpowiedz
#29
Limit czasu: 90 min (czas podstawowy) + 30 min (za każdą minutę punkcik karny)
Kask musi być
Odpowiedz
#30
Jurasz i Wawerka dzięki za info. Fajnie się zapowiada impreza. Moja tajna broń specjalnie inwestuje w kask więc mam nadzieję że nie zdejmiecie nagle na imprezie tego obowiązku.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości