Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orientuj się rowerowo - rekreacyjna impreza na orientację
#51
Było fajnie sprawdzić siebie z orientacji w terenie :-)
Szkoda, że nie mogłem zostać dłużej :-)
Odpowiedz
#52
W Panoramie przed 22 pokazali krótki wywiad z Magdą...Ku ogólnemu niezadowoleniu "widzów" nie pokazali numeru popisowego czyli jazdy na Barcie w wykonaniu Magdy :-(
Odpowiedz
#53
Dzięki wielkie wszystkim uczestnikom za udział, i świetna zabawę oraz atmosferę.
Dziękuję organizatorom: Magdzie i Monice oraz pozostałym członkom Rowerowego Lublina- współpraca z Wami to czysta przyjemność.
W sposób szczególny dziękuję współbudowniczemu tras- Pawłowi Szarlipowi z KInO PTTK Inochodziec

Bardzo dziękuję także tym niezwykle uczynnym uczestnikom, którzy pozdejmowali oznaczenia tras.

Na mojej stronie są już wyniki oraz mapy.
Zamieściłem także mapę pełna, ze wszystkimi PK. Kody podałem na razie jedynie w miejscach gdzie najwięcej osób popełniło błędy. Jeśli potrzeba i w pozostałych- proszę dać znak.

piotrekgp napisał(a):W Panoramie przed 22 pokazali krótki wywiad z Magdą...
Pokazali też i ze mną :-P
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz
#54
no i plany mi sie pokrzyżowały i nie mogłam być na tak wspaniałej imprezie :-(
foty świetne jak zawsze :-D Pozdrawiam
Odpowiedz
#55
Korzystając z nicku barbapapy chciałabym podziękować wraz z Dominiką i Basią za wspólną zabawę organizatorom oraz uczestnikom. Moje dziewczyny będą na pewno długo wspominać te leśne rowerowe "podchody" i postaram się namówić je do udziału w następnych zawodach na orientację.
Dziękuję również Mariuszowi i Agatce za towarzystwo na trasie.

Iwona
Odpowiedz
#56
jurasz napisał(a):
piotrekgp napisał(a):W Panoramie przed 22 pokazali krótki wywiad z Magdą...
Pokazali też i ze mną :-P

Nie widziałem początku :oops:

Link do panoramy, początek 7:40 minuta.
http://www.tvp.pl/lublin/informacyjne/p ... 45/2474922
Odpowiedz
#57
barbapapa napisał(a):Dziękuję również Mariuszowi i Agatce za towarzystwo na trasie.
My również dziękujemy. Do zobaczenia na następnej imprezie Wink
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#58
Chciałam podziękować przede wszystkim uczestnikom za fajną, pozytywną atmosferę, mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawilii, a część z Was złapała bakcyla imprez na orientację i będziemy się spotykać w przyszłości przy podobnych okazjach :mrgreen:
Wielkie podziękowania dla kolegów z Inochodźca za trasy, mapy, wyniki, szkolenie wstępne i całą "orientacyjną" część imprezy :-D
dzięki ogromne dla ludzi z RL (szczeg. Moniki, Jurka, Agi i Żwirka) za pomoc w organizacji imprezy
(oraz szczególne wyrazy wdzięczności dla kolegów hardkorów iż w trosce o to abym nie musiała chodzić zbyt daleko przenieśli mi samochód nieco bliżej szlabanu , bardzo się cieszę, że jednak nie udało się przerzucić go na drugą stronę :-P )
Dzięki też fotografom (Piotrkowi, Jurkowi, Monice ) za robienie zdjęć ,bo ja zupełnie nie miałam głowy do tego i jeszcze aparat mi padl na samym początku, jak ktos ma jeszcze jakieś fotki to poprosimy o linka :mrgreen:
Odpowiedz
#59
Twarz reporterki bezcenna :-) :-D :mrgreen: :lol:
http://picasaweb.google.pl/rowerowylubl ... 0024701570
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#60
Kurczę Magda, nie wziąłem okularów do pracy i za nic nie mogę odczytać co tam małym druczkiem naklikałaś Cry
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości