Strony (8):    1 ... 4 5 6 7 8   
Wawerka   23-08-2010, 11:14
#61
Bart napisał(a):Kurczę Magda, nie wziąłem okularów do pracy i za nic nie mogę odczytać co tam małym druczkiem naklikałaś Cry

Bart, a mówiłam, że dźwiganie ciężarów źle wpływa na wzrok, w pewnym momencie oczy wychodzą z orbit i już nie wracają ... Confusedhock:
Arek   23-08-2010, 12:24
#62
Magda Ty lepiej sie nie bulwersuj tylko dobrze sprawdź bagażnik bo jak Bart upychał tam pralkę to cos w podwoziu zaczęło dziwnie stukać :mrgreen:
VINCI   23-08-2010, 15:03
#63
Dziękuję wszystkim organizatorom za wspaniałą imprezę. Dopisała pogoda i uczestnicy, więc wszystko było jak zaplanowano. I gdyby nie ten nieszczęsny punkt 5 na pewno na ścianie wisiał by pamiątkowy dyplomik ale myślę, że następnym razem się już uda...

wejdź i zobacz Zalew Zemborzycki - aktualności, atrakcje, gastronomia, baza noclegowa, wypożyczalnie sprzętu, dojazd, rowerem i galeria.

zalewzemborzycki.yoyo.pl
marecky   23-08-2010, 17:00
#64
krótko, fajna impreza, mimo że nie wystartowałem to się dobrze bawiłem :mrgreen:

VINCI napisał(a):gdyby nie ten nieszczęsny punkt 5 na pewno na ścianie wisiał by pamiątkowy dyplomik ale myślę, że następnym razem się już uda...
cóż za wrodzona skromność :-)
Wawerka   23-08-2010, 22:28
#65
marecky napisał(a):
VINCI napisał(a):gdyby nie ten nieszczęsny punkt 5 na pewno na ścianie wisiał by pamiątkowy dyplomik ale myślę, że następnym razem się już uda...
cóż za wrodzona skromność :-)

powiedziałabym raczej - zdrowa wiara we własne możliwości :-D

Arek napisał(a):Magda Ty lepiej sie nie bulwersuj tylko dobrze sprawdź bagażnik bo jak Bart upychał tam pralkę to cos w podwoziu zaczęło dziwnie stukać :mrgreen:

Arek - pralkę to ja już mam, mogliście się bardziej wysilić i jakąś zmywarkę skombinować :-P
august   24-08-2010, 19:42
#66
Było git! Z Ulką orientowaliśmy się dobrze - nie to co w kajaku ;-)

Pozdrawiam
Ula   25-08-2010, 08:34
#67
hm... nie to co w kajaku... :-P taaaa..... ale hasło imprezy iście kajakowe "(...)orienuj się(...)"
było bardzo fajnie choć myslałam że nie dam rady /stwierdziłam, że dawno nie jeździłam i jestem za "cieńka" na wojowanie z choćby nawet hardkorami/. Jak się okazało to tylko psikus jaki mi wyciął "mój" rower i cały czas po lesie jechałam na zaciśniętym hamulcu... więc nogi mnie troche bolały już w połowie jazdy Undecided ale ważne, że dojechaliśmy do mety. Pozdro serdeczne i gratulacje za zorganizowanie tak udanej imprezy :mrgreen:

"Ty się nie patrz tylko orientuj!"
mariox   25-08-2010, 08:35
#68
august napisał(a):Z Ulką orientowaliśmy się dobrze - nie to co w kajaku

Zabłądziliście w kajaku :?: Confusedhock:

Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
jurasz   01-09-2010, 10:17
#69
Ten i ów był zainteresowany skanem swojej karty startowej. Ale nikt się nie odezwał.
Chcę wreszcie zrobić porządek na biurku, więc jeśli nadal ktoś chce ten skan (a może i oryginał?), proszę o _bezpośredni_ kontakt ze mną.

Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
jurasz   02-09-2010, 17:03
#70
hej,

wreszcie i ja wrzuciłem swoje fotki.

Miłego oglądania :-)
http://picasaweb.google.pl/juraszewski/ ... 22082010r#

Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Strony (8):    1 ... 4 5 6 7 8   
  
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Made with by Curves UI.