Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orientuj się rowerowo - rekreacyjna impreza na orientację
#11
W wersji familijnej będzie to ok. 6 - 8 km
Odpowiedz
#12
Liczba miejsc powoli się zmniejsza!
Jeśli macie ochotę uczestniczyć w imprezie - nie zapomnijcie o zarejestrowaniu się on-line
orientuj...
Odpowiedz
#13
No to się zarejestrowałem. Na imprezę wezmę również aparacik i jak będzie możliwość, to fotek trochę nacykam Smile
Wszechkozacki Związek Hodowców Gronkowców - Oddział Zamiejscowy
JID: <!-- e --><a href="mailto:harkonnen2@jid.pl">harkonnen2@jid.pl</a><!-- e -->
Odpowiedz
#14
A o której start jest bo jakoś tego nie widzę...
Odpowiedz
#15
o 9.00 rozpoczęcie rejestracji.
Jak klikniesz "czytaj całość" to Ci się pokaże plan.
[Obrazek: u4694y2012v3.gif]
"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.."
Odpowiedz
#16
Harkonnen2 napisał(a):Na imprezę wezmę również aparacik i jak będzie możliwość, to fotek trochę nacykam Smile

Super :mrgreen:

Zostało już tylko ok. 20 miejsc, więc zachęcam niezdecydowanych do rejestracji :mrgreen:

a szczególnie zachęcam do zabrania dzieciaków i startu na trasie rodzinnej, trasa naprawdę prościutka ze specjalnymi oznaczeniami dla dzieci

a jutro postaram się wrzucić na stronę aktualną listę startową
Odpowiedz
#17
Już zostało 19 :mrgreen:
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#18
Lista startowa już jest na stronie głównej.
Jeszcze przyjmujemy zapisy :-D
Odpowiedz
#19
No to czas na głos od Sędziego Głównego :-)
Dyplomy zrobione, mapy także. Pan Leśniczy zamknął tylko jeden oddział ze względu na prace leśne (ale nie napiszę który ;-) ), więc jest całkiem dobrze.

Spodziewam się, że większość uczestników będą to osoby które nie miały kontaktu z Imprezami na Orientację (większość zgłosiła się na początkowe szkolenie). Dlatego pozwolę sobie w ramach przygotowań przedstawić tu nieco teorii.

Arrow mapa
Podstawa na InO to mapa. To będzie Wasze podstawowe narzędzie. Co to mapa, jak powstaje, co to skala i jak ja przeliczać- to indywidualne zadanie domowe. Ja przejdę do szczegółów.
Otrzymacie mapę specjalną do Imprez na Orientację (na marginesie: tak dokładnie to do biegu na orientacje, spec mapy rowerowej jeszcze się na Lubelszczyźnie nie dorobiliśmy, ale może niedługo...).
Co w niej specjalnego? jest bardzo szczegółowa, zawiera sporo drobiazgowych informacji o terenie. To generalnie pomaga, choć początkujących może nieco rozpraszać. Ma tez swój specyficzny język, czyli legendę. Proszę zerknąć na to:
legenda mapy do InO
Szczególną Waszą uwagę zwracam na sposób oznaczania lasu dobrze przebieżnego- to kolor biały (żeby nikt pól w środku lasu nie szukał! :-D )

Arrow przepisy
To trochę teorii, ale jest to niezbędne. Wchodzicie w nową dyscyplinę, i trzeba ja poznać. teoria, poparta wkrótce praktyka daje najlepsze rezultaty.
Należy zapoznać się z przepisami Turystycznych Imprez na Orientację
Zalecam na dobry początek zapoznanie się z punktami I, II, V i VI. Reszta dla wytrwałych i żądnych wiedzy :-)
Czekam na pytania! :-)
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz
#20
Mam pytania.
GPS,elektroniki i telefonów nie można używać.
Kompasy będą potrzebne/są dozwolone z linijką???

Co zrobić jak się zgubię? Mam do tego talent :-D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości