Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orientuj się rowerowo - rekreacyjna impreza na orientację
#31
Kuba, będziesz śmigał na fullface xd...
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#32
Kuba napisał(a):Jurasz i Wawerka dzięki za info. Fajnie się zapowiada impreza. Moja tajna broń specjalnie inwestuje w kask więc mam nadzieję że nie zdejmiecie nagle na imprezie tego obowiązku.

Ze względów bezpieczeństwa kask jest oczywiście obowiązkowy

A co do inwestycji w kask - bardzo dobry pomysł, inwestycja na pewno się przyda również w przyszłości
Odpowiedz
#33
Ja to rozumiem. Mam dwa swoje kaski - fullface i XC. W Full face oczywiście nie ma co startować na tej imprezie... chyba że trasa będzie przebiegała obok hopek w północno-zachodniej części lasu. Wink
Odpowiedz
#34
Wawerka napisał(a):Kask musi być

a to szkoda, sprobowal bym swoich sil Tongue
Odpowiedz
#35
WombaTHTS napisał(a):
Wawerka napisał(a):Kask musi być

a to szkoda, sprobowal bym swoich sil Tongue

pożycz od kogoś znajmego, coraz więcej ludzi jeździ w kaskach...
Odpowiedz
#36
zeby ktorykolwiek znajomy w ogole rower mial Big Grin

trudno, kiedys moze zainwestuje w kask i jak sie trafi cos podobnego to wezme udzial.
Odpowiedz
#37
Ślicznie dziękuję za zaproszenia Monice i Magdzie Smile Impreza jest w niedzielę, a jak wiadomo niedziela dla księdza dniem wytężonej służby jest... Smile) Będę wspierał modlitewnie uczestników, życząc wszystkim ślicznej pogody i dobrej zabawy!
Odpowiedz
#38
WombaTHTS napisał(a):
Wawerka napisał(a):Kask musi być

a to szkoda, sprobowal bym swoich sil Tongue

Zapisuj się, kask już masz na niedzielę :mrgreen:
Odpowiedz
#39
Deklarowałem się co prawda jako zdjęciorób, ale odpadam niestety.
Odpowiedz
#40
no i moja rezygnacja okazała się błędem, naprawiłem już rower i mogę śmigać, ale cóż zdarza się

ps. patrząc na listę startową (która jest długa) jutro mam nie wjeżdżać do starego lasu? bo pewnie bym kogoś przetrącił przypadkiem :-) takich tłumów ten las chyba jeszcze nie widział :mrgreen:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości