Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orientuj się rowerowo - rekreacyjna impreza na orientację
#41
Na mojej stronie znaleźć można legendę do spec InO map.
Sławek Juraszewski
www.juraszewski.pl
o szlakach: www.szlaki.lublin.pl
Odpowiedz
#42
Ja niestety odpadam z powodów technicznych... Tak to jest jak człowiek chce coś poprawić w ostatniej chwili żeby było wszystko super, a wychodzi inaczej (zerwany gwint :/). Moja partnerka nie może wystartować z powodów zdrowotnych. Mieliśmy nadzieję do wczoraj że wydobrzeje ale niestety jeszcze nie.
Przepraszamy za kłopot ale siła wyższa... Mam nadzieję że będą kolejne imprezy tego typu i wtedy wystartujemy.
Odpowiedz
#43
Jak słyszałem Magda z Moniką udały się na odnowę biologiczną ;-) i słusznie. Bo włożyły tyle zaangażowania, wysiłku, trudu, serca itd, żeby impreza wypaliła na 102 i rzeczywiście wypaliła. Cieszy, że oprócz członków stowarzyszenia, którzy licznie przybyli, żeby wspomagać nasze Panie byli także ci, którzy na co dzień jeżdżą z nami na różne wycieczki no i duże grono nowych rowerzystów. Mam nadzieję przyszłych uczestników naszych wycieczek. Wielkie gratulacje za świetne zorganizowanie i poprowadzenie imprezy wraz z zaprzyjaźnionymi :-D instytucjami ;-) Juraszewski & Inochodziec.
Patrząc na zdjęcia, które zrobiłem stwierdziłem, że przydałby się ktoś na takich imprezach kto ma trochę pojęcia o fotografowaniu :-P . Ale jakie są takie są w galerii Inne
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#44
Impreza bardzo mi się podobała :-D Bezcenne doświadczenie zgubić się w lesie :mrgreen:
Reakcja ludzi (grzybiarzy, randkowiczów, wycieczkowiczów...) w lesie na widok pędzących rowerzystów ze wszystkich stron...diabelskie :evil: :mrgreen:
A potem jeszcze posiłek regeneracyjny przy ognisku...
Podziękowania dla organizatorów.

Zdjęcia w galerii:
http://picasaweb.google.com/piotrekgp/RNO#

Jurek zdjęcia są jak trzeba :-P tylko oświetlenie troszkę mieszało. Moje zdjęcia też nie za super wyszły...
Odpowiedz
#45
Fajna impreza, Agatka już się nie może doczekać następnej Wink
Gratulacje za dobrą organizację :-) .
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#46
Impreza przednia :-D Podziękowania dla organizatorów (koordynatorów), za dobrą robotę. Tylko szkoda, że tak krótko było, mi wciąż mało ;-)
Na koniec pojechaliśmy jeszcze z kolegą Adamem pozbierać karty z PK, sporo się tego nazbierało Idea
Odpowiedz
#47
Obejrzałem zdjęcia w galerii.
Telewizja była? Jeśli tak, to fajny materiał bedzie :mrgreen:
KLIK
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#48
...
Odpowiedz
#49
Ja przepraszam ale następnym razem się poprawię z tym swoim gapiostwem. jak można nie sprawdzić baterii. :-x Ale imprezka swietna jak pojechałem pozbierać karteczki z drzew jużmi lepiej szło. Za pierwszym razem zgubić się w lesie - wrażenia bezcenne za wszystko inne zapłacisz kartą Master Card.
Tam gdzie kończy się logika, zaczynają się kobiety...
Odpowiedz
#50
Moje zdjęcia też już w GALERII :mrgreen:
orientuj...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości