Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08.08.2010 N 10.10 PKP
#11
Jak wstanę to będę.
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#12
haladinho napisał(a):Teren przez który będzie jazda zarażany jest wścieklizną, febrą, dżumą oraz bosanową.
Mam nadzieję, że do ogniska wszystkich plag się pozbędziemy (wypocimy) ;-)
Odpowiedz
#13
Jadę :-)
Pozdrawiam
Odpowiedz
#14
...
Odpowiedz
#15
Mało zdjęć ale nie było czasu na zabawy. Na razie tyle, idę zdrapywać jęzor z brody.
"Trzeba pedałować, żeby się utrzymać w siodełku, ale my jedziemy coraz szybciej, rozpędzeni pedałujemy ponad potrzeby, tracąc w rezultacie całą przyjemność jazdy."
Odpowiedz
#16
To było Nakurwianie aż miło popatrzeć masa terenu błota podjazdów i zjazdów w lesie i na łąkach.

Trasa: Klik

Foty: Klik

Trochę mogą być z dupy ale po ostatniej kąpieli błotnej aparat jeszcze nie doszedł do siebie.

PS. Foty dodatkowo są razem z mapą w GPSies właśnie wyczaiłem, że można je tam podkleić.
Odpowiedz
#17
Pięknie było :-D Dzięki !!!
Pozdrawiam
Odpowiedz
#18
Dawno się tak nie umęczyłam i unurałam w błocie :mrgreen: Super :mrgreen:

PS. Andrzej, Iwona strasznie fajnie było posiedzieć przy ognisku, świetne miejsce. Dzięki wielkie!
Drink coffee! Do stupid things faster, with more energy!
Odpowiedz
#19
Jak tak wyglądają lajtowe treningi, to wolę nie myśleć o zwykłych Confusedhock:
Jak już zostało napisane - trasa miejscami improwizowana i nie mająca wiele wspólnego z normalnymi drogami (zwłaszcza po ostatnich ulewach) oraz jak na jeden dzień "wystarczająco" urozmaicona.
Były chwile kiedy człowiek myślał już tylko o wspólnym ognisku i chwili odpoczynku. Nie do końca się to udało, ale propozycja Andrzeja i Iwony mnie urzekła - bardzo przyjemne miejsce. Dziękuję.
Dziękuję również moim towarzyszom podróży za nieziemskie zmęczenie. Zapamiętam to na długo.
Kierownikowi za niebanalną trasę i nadwornemu nawigatorowi za podpowiadanie kierunków - kolejne dziękuję.

haladinho napisał(a):PS. Wiesiek zwolnij... ;-)
Chcielibyście mnie zgubić :?: :roll:
Odpowiedz
#20
Szkoda że nie szczytowaliśmy razem przy źródłach-( zabrakło 30 min,)ale jak Wam się podobało to O.K.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości