Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12.08.2010 godz 10 Kazimierz Dolny parking przy Skansenie
#11
piotr73 napisał(a):jechać w tempie 25km/h
piotr73 napisał(a):orientacyjny dystans 110-120km

Czytaj... ;-)
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#12
no nic ;d pokaze sie, najwyzej zawroce szybko Wink
Odpowiedz
#13
Bardzo dziękuje za kręcenie. Dobrze że dorwaliśmy was w Kaziku.. Tongue
[Obrazek: u10999y2013v3.gif]
KEEP CALM AND !!! ODŁAMKOWYM ŁADUJ !!!
Odpowiedz
#14
Również dzięki za wspólne kręcenie a i czy mógłby ktoś dać trasę jaką jechaliśmy ?
Odpowiedz
#15
http://www.bikemap.net/route/647225/customize_widget
Trasa - z tego co orientuję się tak wyglądała.
Osobiście wypady na Kazimierz bardzo mi się podobają.
Odpowiedz
#16
Więc jednak nie było tego wąwozu?
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#17
:mrgreen:
Odpowiedz
#18
Wypad do Kazimierza zaliczony cały czas czerwonym szlakiem rowerowym , jak to mówią przewodniki , z jednym wyjątkiem w okolicach Wąwolnicy , a może i bez wyjątku bo oznakowanie „w realu” ewidętnie wskazuję drogę jaką my jechaliśmy , skład podstawowy to cztery osoby , po Kazimierzu skład na moment dobił do siedmiu osób żeby ostatecznie ograniczyć się do 6-cio osobowego peletonu , przyznaje się że jak na wycieczkę rekreacyjną może było trochę za szybko i biję się tu w pierś bo w drodze do Kazimierza jak był asfalt to poniżej 30km/h nie schodziliśmy , w drodze powrotnej było już dużo spokojniej jeśli chodzi o prędkości , ale i sił było mniej , ale grupa była naprawdę bardzo mocna i na to pozwalała do tego stopnia że w samej końcówce zamiast zwolnić to jeszcze przyśpieszyła , generalnie bardzo mocny skład , ja osobiście podziwiałem Jacka „jabolewski”, momentami było widać że może jest trochę za szybko ale , tak to nadrabiał zawziętością i twardością charakteru jak mało kto , bardzo twardy z niego facet.
Pozdrawiam Piotrek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości