Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11.08.2010, godz. 17.30, skrzyż. Związkowa-Sp. Pracy
#21
Jurek S napisał(a):przydałaby się jeszcze mobilna pierwsza pomoc :-D (wywoływana była tryskawka).

truskawka się melduje, ale tak ustawkowo to dopiero może w przyszłą sobotę, bo na razie byczę się nad jeziorkiem ....

jeździjcie ostrożnie bo jak wrócę to chcę wszystkich i każdego z osobna w jednym kawałku zobaczyć


pozdro ode mnie i od[Obrazek: heineken.jpg] z pomostu :mrgreen:
STRAVA
Uczłowieczanie poprzez rowerowanie!
Odpowiedz
#22
Taki mały epilog:
Byłem u Pana Chirurga, bo tak nie bardzo przechodzi... no i okazało się, że po tym upadku jechałem sobie z Wami ze skręconym barkiem :mrgreen:
Pan Doktor polecił wstrzymać się od nadwerężania ręki... od jazdy też. No to na parę dni przestanę. Choć muszę przyznać, że mniej bolała jazda wtedy rowerem niż teraz samochodem.
Więc na razie macie mnie z głowy :mrgreen:
Chcę się do imprezy "Orientuj się rowerowo" ciut wykurować, bo się z Córką zarejestrowałem.
Do zobaczenia (mam nadzieję wkrótce).
Kiedy wszystko zawiedzie, przeczytaj instrukcję obsługi
Odpowiedz
#23
No to byłeś dzielny. Teraz moge powiedzieć, że myslałem, że po tym upadku wrócisz do domu, ale przejechałeś z nami całą trasę. Tak trzymać.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#24
No to ładnie..
Ale twardo się trzymałeś! Szybkiego powrotu do zdrowia, i skoro samochodem źle to nie pozostaje nic innego jak..rower! ( chociaż to chyba nie najlepsza radaWink
Podpisu brak
Odpowiedz
#25
Ja nie wiem co wy tam robicie ... co ustawka to jakaś kraksa aż strach się pojawić Idea

To może wynik tej rekreacyjnej jazdy :-> Jak się wolno jedzie to człowiek równowagę traci :mrgreen: :-P

A tak poważnie to bilans naprawdę nie jest ciekawy Idea
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości