Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bałtyk - Bieszczady Tour - 1008 km non stop.
#1
Ultramaraton kolarski - 20-24.08.2010r. - 1008km - trasa: Świnoujście - Ustrzyki Górne.

more info

Pozdr.
R...
Mediana
Merida 575, 580, 903

[Obrazek: u6030y2012v3.gif]
Odpowiedz
#2
No zgadza się.Wielkimi krokami zbliża się jedna z ważniejszych imprez rowerowych w Polsce.Będę w tym roku transmisje do neta robił z tego ultramaratonu, ale więcej szczegółów podam za około 5 dni jak zabukuje serwery,domenę i inne.Tak więc panie Robercie zapraszam już do oglądania jak i inne osoby z tego forum.Jak podniesiecie mi oglądalność to się nie obrażę.
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz
#3
Postów nie edytuję bo mnie się tak podobuje.Zarezerwowałem już domenę : http://www.webcamtv.pl/ . W planach mam między innymi jakieś tam nieudolne z mojej strony oczywiście wywiady z uczestnikami,tak więc jeżeli drogi/droga forumowiczu/forumowiczko masz jakieś pytanie do uczestników ultramaratonu, ślij na priv mesydż a w Twoim imieniu zadam uczestnikom.Pozdrawiam i nabijajcie mi oglądalność.
<edyta> Z OSTATNIEJ CHWILI !!!! Wóz transmisyjny szlag trafił.Wydmuchało uszczelkę z pod głowicy i jest ona już przeznaczona do planowania.Tak więc z przyczyn technicznych transmisja się nie odbędzie Sad( KU....A MAĆ!!!!
Miłość jest dla hipisów, nienawiść jest dla panków!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości