Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy dział w kategorii Rekreacyjnie i turystycznie
#1
Witam,

W celu rozdzielenia organizacji wycieczek rowerowych odbywających się po zachodzie słońca od działań załogi Nocnego Patrolu zmianie ulega nazwa działu Nocny Patrol. Nową kategorię wycieczek z łatwością znajdziecie w dziale Rekreacyjnie i turystycznie.
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz
#2
Nie bardzo rozumiem po co ta zmiana nazwy działu. Określenie 'nocny patrol' było używane przez lubelskich użytkowników precla od chyba 2004 roku właśnie w odniesieniu do takich wycieczek oraz zwykłego krążenia po mieście. Tutaj na forum również się przyjęło to określenie więc po co zmieniać coś co weszło już prawie do słownika rowerowego?
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#3
Nic nie kumasz - to taki elityzm.
Grupa wzajemnej adoracji prawie że zawodowych cyklistów, która swego czasu porobiła sobie koszulki "Nocny Patrol" czuje obrzydzenie na myśl o tym, że zwykły rowerowy plebs śmie również używać tego błyskotliwego i pomysłowego terminu. ;-)

Zastrzeżcie sobie prawnie to określenie panowie, nie będzie problemu... :lol:
Odpowiedz
#4
wycieczki? Może 'kręcenie nocą'? P.s. Z opery mobile nie daje się czasem wejść w wątek bo zasłania go okienko 'pierwszy:ostatni post' ..uff nokia +OM
Odpowiedz
#5
"Nocny patrol" to był już w roku '83 :-P
http://www.youtube.com/watch?v=H1xGmVskRWY
Odpowiedz
#6
Kola: To był ”Jan Niezbędny” w tym wypadku kompletnie nietrafiony jak i sama decyzja na temat działu.

Maciek[NP] wystrzeliłeś z tą zmianą jak „guma z gaci” tyle czasu nikomu to nie przeszkadzało tylko teraz tak Nagle i z Nienacka.

Jakież to działania ekipy jedynego i jedynie słusznego Nocnego Patrolu spowodowały tą zmianę :?:

Ostatni raz i jedyny jaki pamiętam z działań ekipy to był wyjazd 25 Marca tego roku w którym to miałem zaszczyt uczestniczyć, dzięki czemu zostałem zainspirowany do zakupu sensownego oświetlenia.

Kolejny 30 Marca, reszta wyjazdów Nocno Patrolowych to już inicjatywa użytkowników forum a nie ekipy :?: Idea
Odpowiedz
#7
Zamilcz pariasie! Tylko Maciek z kolegami robią jedynie słuszne Nocne Patrole ® !

;-) :mrgreen:
Odpowiedz
#8
W ramach porządków na forum i dzielenia forumowiczów na słusznych i niesłusznych mam kolejny zawalisty pomysł. Zakaz umieszczania postów w dziale TRENINGI MTB oraz TRENINGI SZOSOWE dla forumowiczów, którzy nie startują w zawodach ;-)
Ewentualnie jak ktoś nie startuje a spamuje w dziale "elytarnym" to do każdego posta powinien dodać skan licencji UCI lub linka do cyklopedii ze swoim profilem (jak niżej podpisany :mrgreen: )

Albo jeszcze dalej, każdy post w w/w dziale powinien być zaakceptowany przez zawodników reprezentujących Stowarzyszenie RL na zawodach, swego rodzaju Akademię Filmową, tzn. Rowerową :mrgreen:

A tak na poważnie, to pomysł założyciela wątku to jeden z lepszych demotywatorów rowerowych Undecided .
Pozdrawiam, Tomek
"Kolarstwo ma być przyjemnością, a nie udawaniem, że jest w wykonaniu amatora wyczynem"
Cyklopedia
Odpowiedz
#9
nie wiedziałem że nazwa "Nocny Patrol" jest zastrzeżona
Odpowiedz
#10
holden napisał(a):Nie bardzo rozumiem po co ta zmiana nazwy działu. Określenie 'nocny patrol' było używane przez lubelskich użytkowników precla od chyba 2004 roku właśnie w odniesieniu do takich wycieczek oraz zwykłego krążenia po mieście. Tutaj na forum również się przyjęło to określenie więc po co zmieniać coś co weszło już prawie do słownika rowerowego?
Oczywiście, że było i jest nadal. Nie chodzi jednak o określenie używane w stosunku do tych wycieczek tylko o nazwę działu. W opisie działu było odniesienie do bloga Nocnego Patrolu. Od czasu powstania forum ani jedna osoba nie pokusiła się o przygotowanie jakiejkolwiek relacji bądź galerii z tych wyjazdów, nawet gdy osobiście prosiłem o taką relację lub zdjęcia. W takiej sytuacji nie widzę sensu utrzymywania powiązania pomiędzy działem na forum RL a stroną NP. Ponadto uważam, że w przypadku gdy we wspomnianym dziale są umieszczane rowerowe ustawki organizowane przed zachodem słońca, utrzymywanie takiej nazwy działu jest bez sensu. A jak ktoś chce organizować NP to niech organizuje. Jak będę w okolicy to chętnie się stawię. Na pozostałe posty / zarzuty / chamskie odzywki pozwolę sobie nie odpowiadać. Dla mnie EOT.
Pozdrawiam,
Maciek
Nocny Patrol
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości