Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
13.08.2010, godz. 18.00, LKJ, Osmolice_Krężnica
#1
Ustawka, która nie koliduje ani z łapaniem meteorytów ;-) , ani z pitu pitu :-P przy ognisku bo na pewno przed 22 a nawet 21 skończymy. Taki jeden ze standardów. Przejazd przez Dąbrowę, Prawiedniki, Osmolice, Kręznica i powrót do domu. Lampki wziąć.
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#2
Przyjadę, mam nadzieję, że będzie lajtowo, bo mnie wymęczył dzisiaj taki jeden kolarz na trasie ;-)
Odpowiedz
#3
Ja tez miałem nadzieję, że będzie lajtowo, ale jak zobaczyłem felka, Haladinho, Wieśka i erczy nie miałem złudzeń. :-( - trzeba się będzie jakoś trzymać. Dzięki za żwawą Confusedhock: przejażdżkę i do następnego. Trasa przejechana wg planu i oczywiście nowa ścieżka przez pola i lasy. :-D
Gdybyś nie miał z kim pojeździć
www.forum.krmaksimum.pl
Odpowiedz
#4
Było..prędko :-P Ale trasa sympatyczna i na pewno do powtórzenia
Podpisu brak
Odpowiedz
#5
Nadzieja na lajt prysła, jak tylko Jurek ruszył z kopyta spod LKJ Confusedhock: Później Wieśko dokończył dzieła, mi się podobało Big Grin
tylko na następny raz proszę zgłaszać tego typu ustawki w odpowiednim dziale :-P
Odpowiedz
#6
Z tego wynika, że tylko dla Haladinho było w takim razie za wolno, bo odpalił torpedę i tyle go widzieliśmy :-P
Muszę w końcu wyregulować przednią przerzutkę, żebym na blat mógł wrzucać, bo zginę :mrgreen:
Odpowiedz
#7
...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości