Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07.2011 - Chorwacja (wycieczka ~20 dniowa)
#1
Witam

Mam 22 lata i chciałbym zaplanować na przyszły rok bardzo długą wycieczkę rowerową...szukam chętnych nawiedzeńców na wspólny wyjazd...planuje to na przyszły rok aby był czas na przygotowania do wyjazdu(zakupienie odpowiedniego sprzętu, przygotowanie psychiczne jak i kondycyjne oraz wcześniejsze ustalenie tego co będziemy potrzebować)

z powrotem przyjazd pociągiem

planuję aby dziennie pokonywać te 90-100km...noclegi gdzie popadnie...czy to pod chmurką, czy w namiocie czy gdzieś w stodołach u mieszkańcówSmile

jakby byli jacyś chętni(najlepiej 2 czy 3 osoby, a może być i więcej) to podaje kontakt

GG:3731946
tel: 519436504
e:mail <!-- e --><a href="mailtoTongueeke_1988@o2.pl">Peke_1988@o2.pl</a><!-- e -->

teoretycznie wyjazd odbył by się na początku lipca...oczywiście 2011 roku
Odpowiedz
#2
Peke napisał(a):Witam

Mam 22 lata i chciałbym zaplanować na przyszły rok bardzo długą wycieczkę rowerową...szukam chętnych nawiedzeńców na wspólny wyjazd...planuje to na przyszły rok aby był czas na przygotowania do wyjazdu(zakupienie odpowiedniego sprzętu, przygotowanie psychiczne jak i kondycyjne oraz wcześniejsze ustalenie tego co będziemy potrzebować)

z powrotem przyjazd pociągiem

planuję aby dziennie pokonywać te 90-100km...noclegi gdzie popadnie...czy to pod chmurką, czy w namiocie czy gdzieś w stodołach u mieszkańcówSmile

jakby byli jacyś chętni(najlepiej 2 czy 3 osoby, a może być i więcej) to podaje kontakt

GG:3731946
tel: 519436504
e:mail <!-- e --><a href="mailtoTongueeke_1988@o2.pl">Peke_1988@o2.pl</a><!-- e -->

teoretycznie wyjazd odbył by się na początku lipca...oczywiście 2011 roku


wkrótce zaczynam planować całą wyprawę...wyznaczenie trasy i przewidywane przystanki(oczywiście nigdy nic nie wiadomo co się wydarzy na trasie)


szukam ludzi w każdym wieku...dla mnie nie jest problemem wyjechać z 30 czy 40 latkiem

tempo przewiduje turystyczne żeby się nie zniechęcić od razu...10 czy 12 godzin na przejechanie 90-100km to sporo czasu więc 18-20km/h będzie wystarczające...oczywiście nie licząc podjazdów i zjazdów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości