Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[24.05] XC na Globusie
#1
Kolega, który współorganizuje zawody prosił mnie abym rozgłaszał wśród rowerzystów, więc zarzucam linkiem http://lkkg.pl/node/36
Myślę że warto pojechać, bo nie ma opłat startowych więc można się za darmo sprawdzić.
"Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever." - L. Armstrong
Odpowiedz
#2
To ja tylko dodam, że w ramach tych zawodów będą zorganizowane Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego, więc jeśli ktoś posiada legitymację AZS to tym bardziej zapraszam na wyścig Smile Ja będę na pewno Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#3
Ooo... Czyżby po Przesiece Ci się odmieniło zdanie o xc? Tongue
Odpowiedz
#4
Jechało mi się nieźle, wynik nawet może trochę lepszy niż sobie zaplanowałem (mimo to, dalej cieniutki), ale i tak wolę maratony Smile No ale ścigać się gdzieś trzeba, jak są zawody to przyjadę, w końcu to Akad. Mistrzostwa Woj. Smile
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#5
A jaki dystans jest do przejechania na takich zawodach?
pzdr, bartek
Statystyka - analiza statystyczna badań do prac dyplomowych, tel. 507 447 830
Odpowiedz
#6
Pętla na I Festiwalu w sierpniu miała chyba ok. 1,3 km. Takich rundek jechało się 8, chyba, że ktoś dostał dubla Big Grin
GrzegorzMazur.pl
Go hard or die hard!
Odpowiedz
#7
Dziś byłem w Toro i zapytałem o te zawody. Pan za lada powiedział, że jest 10 okrążeń (dla osoby mającej 21 lat) i jak cię zdublują to wypadasz :) odpowiedziałem mu że w takim razie nie ma sensu startować :F
Wszystkich nas w końcu wytępi forumowe gestapo...
Odpowiedz
#8
Myślę, że może być fajnie. Zwłaszcza że drugi dzień pada Tongue Ja tam jadę się spróbować po kontuzji więc też liczę na dubla. Już nie mogę się doczekać żeby znów wsiąść na rower...
Odpowiedz
#9
Michale nie pękaj... Wink Taki już urok wyścigów. Ja i bez kontuzji czy nagłej plagi niewiadomoczego liczę na dubla Wink W ubiegłym roku, gdy na bieżąco nie schodziło się z trasy, tylko była ona zamykana po przyjeździe zwycięzcy to można było czerpać satysfakcję z dublowania, samemu będąc dublowanym Tongue Zawsze to coś Wink
Odpowiedz
#10
Z tego co mi wiadomo, w tym roku ma być tak samo. Po przyjeździe na metę pierwszego zawodnika trasa jest zamykana, zdublowani jadą mniej okrążeń. Niech jeszcze dziś popada i będzie całkiem ciekawie Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości